10 niesamowitych przygód Neli Outlet

 • 978837596529233
 • 5-7 dni
Cześć, nazywam się Nela i mam osiem lat. Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i pragnę zostać prezenterką podróżniczką. Byłam w wielu ciekawych krajach na różnych kontynentach. Na przykład w Afryce zwiedziłam Etiopię, Zanzibar, Tanzanię...

32.81 zł

-6%

34.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Cześć, nazywam się Nela i mam osiem lat. Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i pragnę zostać prezenterką podróżniczką. Byłam w wielu ciekawych krajach na różnych kontynentach. Na przykład w Afryce zwiedziłam Etiopię, Zanzibar, Tanzanię i Kenię. W Azji – Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję i Filipiny. W Ameryce Południowej – Peru, Boliwię i Chile.

Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Opowiem o pięknych miejscach, które poznałam, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyłam. Świat jest cudowny i możesz oczami wyobraźni podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody!

Nela Mała Reporterka - ma osiem lat. Od piątego roku życia podróżuje po świecie i nagrywa reportaże ze swoich wypraw. Była już w Tanzanii, na Zanzibarze, Filipinach, w Tajlandii, Malezji, Kambodży, Indonezji, Peru, Boliwii, Chile, Etiopii Kenii i na Mauritiusie. W planach są dalsze, niesamowite podróże po całym świecie. Podróże Neli są zawsze pełne przygód. Odkrywa przyrodę, kulturę i zwierzęta całego świata. Poznaje nowe smaki, próbuje potraw i owoców. Nela wspięła się już na Andy na ponad 4000 m. n.p.m., zwiedzała boliwijskie wulkany i gejzery, podziwiała Machu Picchu w Peru, zaprzyjaźniła się z Masajem w Afryce, głaskała tygrysa w Tajlandii, a na Filipinach zeszła 120 metrów w głąb jaskiń, widziała 2 miliony nietoperzy wylatujących na żer, obserwowała w nocy kajmany w dorzeczach Amazonki... a wszystko to relacjonowała do kamer, aby opowiedzieć dzieciakom o swoich przygodach i żeby podzielić się z nimi swoimi przygodami! Pierwsza seria przygód Neli Małej Reporterki ukazała się w styczniu 2014 w TVP1. Dzięki temu wszystkie dzieci mogły razem z Nelą odkrywać świat i przeżywać niesamowite przygody! W książce znajdziecie wiele ciekawostek, informacji i niesamowitych przygód z podróży po świecie najmłodszej reporterki świata.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - 10 niesamowitych przygód Neli

 • Autor: Nela Mała Reporterka
 • Wydawnictwo Burda Media
 • Oprawa: Gąbka
 • Ilość stron: 170
 • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
 • Model: 978837596529233
 • ISBN: 9788375965292
 • EAN: 978837596529233
 • Wymiary: 16.5x21.5x1.5 cm