100 naturalnych sposobów na stres, nerwy i bezsenność

Najlepszym lekarstwem na spokój ciała, psychiki, a także dobry sen, jest życie w większej zgodzie z naturą oraz korzystanie z mocy uzdrawiającej ziół i własnego ducha. Czy jest to trudne w dzisiejszych czasach? Zdecydowanie nie i przekonuje o tym właśnie niniejszy poradnik 100 naturalnych sposobów...
11,18 * 12,44 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,81 zł

Opis

Najlepszym lekarstwem na spokój ciała, psychiki, a także dobry sen, jest życie w większej zgodzie z naturą oraz korzystanie z mocy uzdrawiającej ziół i własnego ducha. Czy jest to trudne w dzisiejszych czasach?

Zdecydowanie nie i przekonuje o tym właśnie niniejszy poradnik 100 naturalnych sposobów na stres, nerwy i bezsenność. Zawiera ON wiele praktycznych wskazówek, pozwalających podreperować skołatane nerwy i pokonać bezsenność. Oprócz licznych podpowiedzi i recept zielarskich zawiera również porady dotyczące diety, wykorzystania leczących sił przyrody oraz samouzdrawiających mocy psychiki i ducha. Pamiętajmy bowiem, że problemy ze stresem, nerwowością i bezsennością warto rozwiązywać wielokierunkowo, oddziaływując jednocześnie na sferę ciała i ducha.

Szczegóły - 100 naturalnych sposobów na stres, nerwy i bezsenność

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>