101 bajek. Czerwony kapturek Outlet

101 bajek dla dzieci! Tak! Sto jeden pięknie opowiedzianych – raz wierszem, innym razem prozą – bajek należących do polskiego i światowego kanonu literatury dla dzieci. Każda urocza książeczka z serii 101 bajek przeniesie małego czytelnika do świata baśni, który jest jednocześnie światem poezji....
6,29 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,99 zł

Opis

101 bajek dla dzieci!

Tak! Sto jeden pięknie opowiedzianych – raz wierszem, innym razem prozą – bajek należących do polskiego i światowego kanonu literatury dla dzieci. Każda urocza książeczka z serii 101 bajek przeniesie małego czytelnika do świata baśni, który jest jednocześnie światem poezji.

Mamo! Tato! Poczytajcie mi te bajki!

Za treścią tytułu "101 bajek. Czerwony kapturek" stoi Charles Perrault.

Jeśli szukasz dla dziecka książeczki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "101 bajek. Czerwony kapturek". Kolekcja krótkich form to doskonały sposób na to, by kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera zdolność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością skłoni malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym o bohaterach pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Historia jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować do plecaka lub torby dziecka.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj - kup dla niego także inne książki z cyklu "101 bajek".

Jest to dość krótka lektura - ma 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja 101 bajek. Czerwony kapturek została udostępniona przez Wydawnictwo Siedmioróg. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to zobacz także pozostałe tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.