101 bajek - Najmłodsza dżokejka

  • 9788375682892
Pięknie ilustrowana opowiastka dla najmłodszych o pięknym koniku z jasnozłotą grzywą, który przybłąkał się do Zosi i Michała. Urocza książeczka z serii 101 bajek przeniesie małego czytelnika do cudownego świata przyrody. Seria składa się ze 101 różnych bajek i historyjek dla dzieci młodszych (od 2...

2.84 zł

-5%

2.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Pięknie ilustrowana opowiastka dla najmłodszych o pięknym koniku z jasnozłotą grzywą, który przybłąkał się do Zosi i Michała.
Urocza książeczka z serii 101 bajek przeniesie małego czytelnika do cudownego świata przyrody.
Seria składa się ze 101 różnych bajek i historyjek dla dzieci młodszych (od 2 do 5 lat). Są to należące do klasyki światowej bajki takich autorów, jak Hans Christian Andersen, Charles Perrault, bracia Grimm, Lewis Carroll, Ezop, bajki różnych narodów, bajki należące do klasyki polskiej, bajki współczesne i opowiastki o zwierzętach.
Wszystkie bajki mają ten sam format i tę samą liczbę stron. Na szczególną uwagę zasługują niezwykle przyjazne ilustracje: pięknie namalowane, a równocześnie radosne i proste w przekazie - jednym słowem takie, jakie być powinny i jakie wszyscy lubią najbardziej. To, co dodatkowo wyróżnia bajki należące do serii, to wartościowe przekłady i opracowania tekstów.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - 101 bajek - Najmłodsza dżokejka