Akcesoria do karmienia piersią

Jest 150 produktów.
-33%
w magazynie
-23%
w magazynie
-32%
w magazynie

Karmienie piersią uznawane jest za intymny i niezwykły proces tworzenia więzi mamy i maluszka. Oferta sklepu zawiera szereg akcesoriów, które go ułatwią, zapewnią wygodę i skutecznie wspomogą nawet początkujących rodziców. Wyposażenie świeżo upieczonej mamy może wzbogacić się o atrakcyjne drobiazgi, zachwycające funkcjonalnością i nowoczesnym designem.

Co możesz znaleźć w sklepie? Z myślą o komforcie mamy i jej pociechy przygotowaliśmy szeroką gamę produktów spełniających wysokie standardy jakości. Możesz być przygotowana na wszelkie okazje, wybierając spośród:

  • wygodnych wkładek laktacyjnych – pomocnych w unikaniu „niespodzianek”, dyskretnych, dostępnych w kilku wariantach,
  • osłonek na piersi do karmienia – w pełnej rozmiarówce,
  • laktatorów – zarówno ręcznych, jak i elektrycznych,
  • bielizny – fig, koszulek, biustonoszy do karmienia, w całej gamie wzorów i kolorów,
  • woreczków do przechowywania porcji mleka,
  • woreczków do sterylizacji – ułatwiających pozbywanie się bakterii z butelek, smoczków i laktatorów.

Wyprawka noworodka w kontekście karmienia piersią powinna zawierać elementy łatwe w obsłudze, czyszczeniu, higieniczne i bezpieczne. Oferta naszego sklepu spełnia te założenia w 100%, za nadrzędny cel stawiając sobie dobro rodziców i pociechy. Produkty dostępne są w wielu wariantach, uwzględniających indywidualne potrzeby klientek. Oferta dla karmiących mam to nieoceniona pomoc nie tylko w domowym zaciszu, ale w czasie podróży, spacerów: w chwilach, kiedy dyskrecja i komfort pożądane są najbardziej.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe