Pieluchy i przewijanie › Pieluchy jednorazowe

Jest 128 produktów.

Zdarzało Ci się nieraz przewijać swojego maluszka w trakcie spacerów bądź też w podróży? Pewnie też niejednokrotnie nie wiedziałaś, co począć z zużytą pieluszką, tym bardziej kiedy nie ma śladu po żadnym koszu w pobliżu? Jeśli takie wizje są dla ciebie sennym koszmarem i skutecznie odciągają cię od wyjść na łono natury, poszukaj rozwiązania, które będzie komfortowe i proste w użyciu w nawet najbardziej nagłych wypadkach.

Pieluchy jednorazowe są niezbędne dla rodziców szukających dla swoich pociech poczucia komfortu przez cały dzień. Szeroki wybór zapewnia dostosowanie ich do potrzeb dziecka i swoich. Jeżeli boisz się, że nie będziesz miała co z nimi zrobić po wykorzystaniu, będąc poza domem, wybierz z naszej oferty także pachnące woreczki – to genialna opcja na wspólne wycieczki z maluszkiem. Zabierz je ze sobą koniecznie, aby nie martwić się o nieprzewidziane sytuacje. Woreczki pozwolą na higieniczne pozbycie się zużytych wkładów, chusteczek czy pieluszek. Są na tyle duże, że zmieszczą zawartość każdego rodzaju i wielkości. Ponadto są aromatyzowane, więc neutralizują nieprzyjemne zapachy. Szczelne zamknięcie jest wielorazowego użytku, możesz przenosić i przechowywać woreczki, gdzie chcesz. Zdecyduj ekonomicznie i rozsądnie, w opakowaniu możesz znaleźć do 100 woreczków na każdą sytuację.

W woreczki na pieluszki możesz schować zabrudzone wkłady, nawet kiedy jesteś w domu. Dzięki szczelnemu opakowaniu nie pozwolą na wydostanie się nieprzyjemnych zapachów na zewnątrz. W dodatku zostały wykonane z nieprzemakalnej warstwy PUL. Woreczki są na zewnątrz przyozdobione ciekawymi, dziecinnymi wzorami i idealnie wpasowują się w przestrzeń pokoju malucha. Pomieszczą nawet do 13 pieluszek bądź wkładów.

Gron Balance Pieluchy mini 3-6 kg 36 szt. -26%
wysyłka do 72 godzin
Gron Balance Pieluchy Midi 5-9 kg 56 szt. -25%
wysyłka do 72 godzin
Gron Balance Pieluchy Junior 13-20 kg 44 szt. -14%
wysyłka do 72 godzin
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe