Wkładki laktacyjne do karmienia piersią

Jest 13 produktów.

Karmienie piersią to szczególny czas, w którym bardzo zacieśnia się więź pomiędzy matką a dzieckiem. To też niezwykłe przeżycie dla obojga, chcemy więc jak najbardziej zwiększyć komfort kobiet przez cały ten okres. W tej kategorii oferujemy wysokojakościowe, różnorodne wkładki laktacyjne, aby móc zagwarantować świeżo upieczonym mamom swobodę i dyskrecję potrzebną na co dzień.

W powyższej kategorii znajdują się miękkie i chłonne wkładki laktacyjne o różnych kształtach, od najlepszych producentów. W ofercie zawarliśmy także wkładki żelowe.

Czym cechują się oferowane przez nas wkładki laktacyjne? Wkładki, które zawarliśmy w naszej ofercie, są przede wszystkim starannie wykonane i bezpieczne w użytkowaniu. Ich najważniejsze właściwości to:

  • oddychająca i delikatna warstwa wewnętrzna, niepodrażniająca wyjątkowo wrażliwej w tym okresie skóry piersi,
  • warstwa zewnętrzna z paskami samoprzylepnymi, gwarantująca utrzymanie wkładki w jednym miejscu,
  • warstwa chłonna, charakteryzująca się wysoką absorpcją płynów,
  • ultracienka budowa, gwarantująca dyskrecję, swobodę i komfort użytkowania.

Używając wkładek laktacyjnych, należy szczególną uwagę zwrócić na ich odpowiednio częstą wymianę, aby zachować właściwą higienę. Wkładki przeznaczone są do stosowania między karmieniami.

Najlepsi producenci – gwarancja satysfakcji

Wiemy, jak istotne w okresie karmienia piersią jest utrzymanie jak najlepszego stanu skóry i zwiększenie komfortu karmiącej mamy. Dlatego stawiamy jedynie na najlepszych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że oferujemy produkty jedynie z górnej półki. W tej kategorii można znaleźć artykuły higieniczne znanych i renomowanych producentów, takich jak Babyono, Akuku czy Ameda.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe