Karmienie piersią › Przechowywanie mleka matki

Jest 7 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 28,45 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 16,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 21,52 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 12,95 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 23,36 zł
25,45 * 34,90 zł
*cena detaliczna
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 25,45 zł

Każda mama z całą pewnością wie, że naturalne mleko jest najlepszym pokarmem, jaki może podać swojemu maluszkowi. W sytuacji, gdy zdecydujesz się na powrót do pracy, regularnie korzystasz z siłowni czy po prostu masz inne zajęcia, które powodują, że nie możesz podać dziecku piersi, z pomocą przyjdą Ci dostępne w tej kategorii produkty. Są to pojemniki umożliwiające higieniczne przechowywanie odciągniętego mleka, które zostały wyprodukowane przy użyciu certyfikowanych tworzyw przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Pojemniki do przechowywania, mrożenia oraz karmienia

Jeśli odciągniesz pokarm w higieniczny i bezpieczny sposób, możesz go przechowywać w lodówce lub zamrażarce, w zależności od tego, kiedy chcesz go podać maluchowi. Nasza oferta obejmuje duży wybór pojemników z ustnikami i szczelnymi pokrywkami, które są odpowiednie nie tylko do mleka, ale także do wielu innych pokarmów i napojów. W asortymencie mamy także woreczki do przechowywania i mrożenia posiłków, które spełniają najwyższe standardy higieny dzięki sterylizacji promieniami gamma. Tego rodzaju produkty zostały wykonane z trójwarstwowej folii, co zapewnia wysoką trwałość i przeciwdziała pękaniu woreczka podczas zamrażania czy rozmrażania pokarmu.

W zakres naszej oferty wchodzą też woreczki do sterylizacji w kuchence mikrofalowej, które stanowią prosty, szybki oraz bezpieczny sposób na utrzymanie w czystości wszelkiego rodzaju akcesoriów dziecięcych takich jak butelki, smoczki i gryzaki.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe