Akcesoria do karmienia niemowlaka

Jest 589 produktów.
Lovi Uszczelki do kubków 360 2 szt. -8%
w magazynie
Beaba Komplet naczyń z silikonu z przyssawką pink -8%
wysyłka w 6 dni
Kubeczek Doidy Cup Miętowy -17%
27,99 zł 33,60 zł
Kubeczek Doidy Cup Miętowy
w magazynie
Lovi Butelka Trends Indian Summer 240 ml -19%
w magazynie
Niezwykły kubeczek od 3 mc - butelkowy -17%
w magazynie

Akcesoria do karmienia niemowlaka

Chcąc sprostać oczekiwaniom i potrzebom świeżo upieczonych rodziców, w tej zakładce naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy szeroki wybór najwyższej jakości akcesoriów przeznaczonych do karmienia niemowląt. Wśród nich znajdują się zarówno artykuły ułatwiające podawanie maluszkom mleka, jak i rozszerzanie diety po ukończeniu przez dziecko 6. miesiąca życia. W asortymencie mamy wyłącznie produkty wykonane z trwałych i nieszkodliwych dla zdrowia surowców, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać maksymalne bezpieczeństwo podczas karmienia. Dostawcami oferowanych wyrobów są wyłącznie znane i cenione na rynku marki, takie jak Babyono,...

Chcąc sprostać oczekiwaniom i potrzebom świeżo upieczonych rodziców, w tej zakładce naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy szeroki wybór najwyższej jakości akcesoriów przeznaczonych do karmienia niemowląt. Wśród nich znajdują się zarówno artykuły ułatwiające podawanie maluszkom mleka, jak i rozszerzanie diety po ukończeniu przez dziecko 6. miesiąca życia. W asortymencie mamy wyłącznie produkty wykonane z trwałych i nieszkodliwych dla zdrowia surowców, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać maksymalne bezpieczeństwo podczas karmienia. Dostawcami oferowanych wyrobów są wyłącznie znane i cenione na rynku marki, takie jak Babyono, Thermobaby czy Yoomi.

Jakie akcesoria do karmienia niemowląt oferujemy?

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim duży wybór butelek i smoczków niezawierających toksycznego bisfenolu, z których można korzystać zarówno w domu, jak i w trakcie podróży. Mamy także w ofercie wiele innych artykułów dostosowanych do potrzeb najmłodszych, wśród których znajdują się:

  • podgrzewacze do butelek z funkcją sterylizacji,
  • silikonowe śliniaki z kieszonką,
  • pojemniki na mleko w proszku,
  • bambusowe naczynia z przegródkami,
  • sztućce dla dzieci ze stali szlachetnej,
  • szczotki do słomek i rurek.

To, co wyróżnia oferowane przez nasz sklep produkty, to nie tylko wysoka jakość wykonania z dbałością o najmniejsze detale, ale także łatwość do utrzymania w czystości. Większość akcesoriów może być bez obaw myta w zmywarkach, nie matowiejąc i nie ulegając deformacji.

więcej
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe