Kąpiel niemowlaka i małego dziecka

Jest 150 produktów.
-10%
w magazynie
-13%
w magazynie

Kąpiel to niezwykle ważny element pielęgnacji dziecka. Służy nie tylko zmywaniu zabrudzeń, ale także – a może przede wszystkim – jest sposobem na tworzenie wyjątkowej więzi z maluchem, opartej na łagodności i zaufaniu. Zarówno niemowlęta, jak i starsze dzieci podczas kąpieli mają okazję do zrelaksowania się, uspokojenia i wyciszenia przed snem, a rytuał, jakim jest codzienne moczenie się w wodzie, szybko staje się stałym punktem wieczoru, a tym samym daje poczucie stabilności i przewidywalności, tak ważnej w życiu małego człowieka.

Łatwa i przyjemna kąpiel

Kąpiel noworodka może nastręczać wiele trudności. Dzidziuś może się wiercić, trudno jest go także utrzymać tak, by nie nalać mu wody do oczu czy uszu, a jednocześnie manewrować myjką. Leżaczki i krzesełka do kąpieli będą rozwiązaniem tego problemu – dziecko będzie wygodnie i stabilnie ułożone, a my będziemy mieć wolne ręce, by sięgnąć po płyn do mycia czy gąbkę. Dopasowana rozmiarem wanienka składana pozwoli nam natomiast na przeprowadzenie zabiegów pielęgnacyjnych w dowolnym miejscu w mieszkaniu, bez konieczności zamykania się w łazience.

Przydatne akcesoria do kąpieli

Termometry do kąpieli pomogą nam zadbać o to, by woda nigdy nie była za ciepła, a daszki i inne osłonki zabezpieczą oczy malucha przed zalaniem podczas mycia delikatnych włosków. Mięciutkie, zabawne gąbki i myjki nie podrażniają wrażliwej dziecięcej skóry, maty antypoślizgowe z kolei zapewnią bezpieczeństwo. Aby kąpiel była także zabawą, przydadzą się zabawki do wody – jak wodoodporne piszczące książeczki czy gumowe kaczuszki. Szeroka oferta ręczników i okryć kąpielowych pozwoli nam także opatulić dziecko po kąpieli.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe