Zabawki dla niemowląt

Jest 150 produktów.

W asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć bogaty wybór starannie wykonanych i bezpiecznych zabawek dla niemowląt, które nie tylko bawią, ale także wspomagają prawidłowy rozwój maluszka już od pierwszych miesięcy jego życia. Odpowiednio wyprofilowane kształty ułatwiają trzymanie przez drobne rączki, natomiast delikatne kolory sprawiają, że nasze produkty można z łatwością dopasować do każdej dziecięcej wyprawki.

Zabawki wykonane z dbałością o najmniejsze detale

W trosce o bezpieczeństwo dzieci w naszej ofercie zgromadziliśmy szeroką gamę zabawek stworzonych przy użyciu certyfikowanych materiałów, bezpiecznych i jednocześnie wyjątkowo trwałych, mogących stanowić przepiękne pamiątki z okresu dzieciństwa. Z myślą o niemowlętach przygotowaliśmy duży wybór grzechotek i gryzaków, które dzięki delikatnie pofałdowanej strukturze idealnie masują dziąsła dziecka, przynosząc ulgę w trakcie wyrastania pierwszych ząbków mlecznych.

Poza grzechotkami i gryzakami w naszym asortymencie można znaleźć:

  • przytulanki z miękkich, naturalnych materiałów,
  • zabawki z pozytywką,
  • karuzele do łóżeczka,
  • interaktywne zawieszki do wózka,
  • miękkie kostki edukacyjne,
  • kolorowe drewniane bączki.

Na szczególną uwagę zasługują również zabawki sensoryczne dla niemowląt, które zostały zaprojektowane tak, aby wspomagać rozwój maluchów poprzez oddziaływanie na wiele różnorodnych zmysłów równocześnie. Każdy z tego typu artykułów posiada unikalne elementy, które dziecko może odkrywać, i którymi może się bawić.

Akuku Gryzak silikonowy Smok -17%
w magazynie
Grzechotka dla niemowląt Babyono -8%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe