Zabawki dla niemowląt

Są 383 produkty.

W asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć bogaty wybór starannie wykonanych i bezpiecznych zabawek dla niemowląt, które nie tylko bawią, ale także wspomagają prawidłowy rozwój maluszka już od pierwszych miesięcy jego życia. Odpowiednio wyprofilowane kształty ułatwiają trzymanie przez drobne rączki, natomiast delikatne kolory sprawiają, że nasze produkty można z łatwością dopasować do każdej dziecięcej wyprawki.

Zabawki wykonane z dbałością o najmniejsze detale

W trosce o bezpieczeństwo dzieci w naszej ofercie zgromadziliśmy szeroką gamę zabawek stworzonych przy użyciu certyfikowanych materiałów, bezpiecznych i jednocześnie wyjątkowo trwałych, mogących stanowić przepiękne pamiątki z okresu dzieciństwa. Z myślą o niemowlętach przygotowaliśmy duży wybór grzechotek i gryzaków, które dzięki delikatnie pofałdowanej strukturze idealnie masują dziąsła dziecka, przynosząc ulgę w trakcie wyrastania pierwszych ząbków mlecznych.

Poza grzechotkami i gryzakami w naszym asortymencie można znaleźć:

  • przytulanki z miękkich, naturalnych materiałów,
  • zabawki z pozytywką,
  • karuzele do łóżeczka,
  • interaktywne zawieszki do wózka,
  • miękkie kostki edukacyjne,
  • kolorowe drewniane bączki.

Na szczególną uwagę zasługują również zabawki sensoryczne dla niemowląt, które zostały zaprojektowane tak, aby wspomagać rozwój maluchów poprzez oddziaływanie na wiele różnorodnych zmysłów równocześnie. Każdy z tego typu artykułów posiada unikalne elementy, które dziecko może odkrywać, i którymi może się bawić.

Magnesy drewniane Farma 24 sztuki Janod -6%
w magazynie
Klocki drewniane Puzzle 6w1 Las Janod -18%
w magazynie
Janod Pętla edukacyjna Królik i spółka -3%
w magazynie
Babysteps Mata edukacyjna Wolf Family -4%
w magazynie
Piramida wieża 10 kostek Pory roku Janod -10%
w magazynie
Grzechotka kolorowe kulki Canpol Babies -40%
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe