Mleka modyfikowane

Są 222 produkty.
-8%
w magazynie
-16%
w magazynie
-16%
353,94 zł 419,94 zł
69.9958.99 zł / za szt. w zest.
Bebilon Profutura 2 Mleko następne po 6. miesiącu zestaw 6x 800 g
w magazynie
-16%
w magazynie
-16%
117,98 zł 139,98 zł
69.9958.99 zł / za szt. w zest.
Bebilon Profutura 2 Mleko następne po 6. miesiącu zestaw 2x 800 g
w magazynie

Mleka modyfikowane to specjalnie przygotowane produkty zawierające wszystkie składniki niezbędne w żywieniu niemowląt i małych dzieci. W naszej ofercie znajdziesz propozycje najlepszych marek, po które chętnie sięgają rodzice maluchów. To mleka początkowe, od urodzenia, a także mleka następne, zalecane na kolejnych etapach żywienia niemowląt. W większości bazują na mleku krowim, choć możecie kupić również mleko modyfikowane kozie albo mleka specjalistyczne, w tym mleko hipoalergiczne czy dedykowane wcześniakom.

Mleko modyfikowane dla niemowląt i dzieci od sprawdzonych producentów

Sprawdźcie oferty czołowych producentów - specjalistów w żywieniu dzieci i niemowląt. To mleka modyfikowane Bebilon, Humana, Nestle NAN, Enfamil czy Bebiko. Zawierają doskonale skomponowaną formułę dostosowaną do wieku dziecka, wzbogaconą o niezbędny kompleks witamin, minerałów i kwasów tłuszczowych. Wspomagają naturalną odporność i rozwój. Możesz wybrać pojedyncze opakowanie mleka modyfikowanego lub ich pakiet w korzystniejszej cenie. Do wielu z nich dołączone są dodatki niezbędne w codziennej pielęgnacji lub opiece nad dzieckiem.

Jakie mleko modyfikowane dla dziecka wybrać?

Wypróbuj najlepsze linie mleka modyfikowanego polecane przez wielu lekarzy i położnych, na przykład:

- Bebiko Pro+,
- Nestle Nan Supreme Pro,
- Bebilon Profutura,
- Humana Pro Balance,
- Enfamil Premium.

Proponujemy Ci mleko dla dziecka w klasycznych kartonach z proszkiem, w puszkach, a także w poręcznych saszetkach oraz gotowych do użycia buteleczkach. Forma opakowania zależna jest od producenta oraz wagi mleka. Możesz także sprawdzić chętnie wybierane przez wielu rodziców kozie mleko modyfikowane BIO Holle Organic lub inne ekologiczne mleka modyfikowane.

Szeroki wybór mlek modyfikowanych w Bee.pl

Dzięki szerokiemu wyborowi mlek modyfikowanych w naszym sklepie możecie dostosować je do indywidualnych potrzeb maluszka. Mleko dla niemowlaka może być jego jedynym pokarmem do 4-6 miesiąca życia, uzupełnieniem dla karmienia piersią lub napojem uzupełniającym dietę niemowlęcą. Produkty przeznaczone dla dzieci z nadmiernym ulewaniem, kolkami czy nietolerancją niektórych składników powinien zalecać lekarz. Sprawdźcie pełną ofertę i zamówcie mleka modyfikowane, które najlepiej spełniają Wasze potrzeby.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe