Butelki i smoczki do karmienia niemowląt

Są 142 produkty.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się karmić swojego maluszka piersią, czy sięgniesz po mleko modyfikowane, w dziecięcej wyprawce nie może zabraknąć butelki. Dlatego w tej kategorii naszego sklepu internetowego proponujemy bogaty wybór butelek, które cechują się nie tylko starannym wykonaniem, ale także wysokim bezpieczeństwem, ponieważ nie zawierają w swoim składzie szkodliwego bisfenolu A. Oferowane przez nas produkty zostały zaprojektowane w ten sposób, aby zapewniać komfortowe podawanie posiłków niemowlęciu; doskonale sprawdzają się zarówno do karmienia łączonego, jak i podczas przejścia z karmienia piersią na butelkę.

Butelki, które prezentujemy, stanowią nowoczesną odpowiedź na potrzeby najmłodszych dzieci. To, co wyróżnia te produkty, to m.in. odpowiednio wyprofilowany kształt smoczka imitujący matczyną pierś, a także wyposażenie w system antykolkowy, który gwarantuje prawidłową cyrkulację powietrza, ograniczając w ten sposób możliwość występowania tej dolegliwości.

Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie?

Poza butelkami w asortymencie naszego sklepu internetowego mamy duży wybór smoczków i ustników, które są bezpieczne, higieniczne oraz trwałe. Są to przede wszystkim produkty silikonowe oraz kauczukowe, nadające się do picia wody, mleka czy wielu innych napojów.
Nasza oferta obejmuje smoczki dostępne o różnych szybkościach przepływu:

  • wolny – 1,
  • średni – 2,
  • szybki – 3,
  • do pokarmów gęstych, takich jak np. kaszka – 0.

Wszystkie oferowane wyroby wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz ergonomicznym kształtem, nie zawierając bisfenolu, ftalanów oraz PCV.

Lovi Butelka Medical+ 150 ml -26%
19,99 zł 26,99 zł
Lovi Butelka Medical+ 150 ml
w magazynie
Lovi Butelka samosterylizująca 150 ml -12%
w magazynie
Lovi Butelka Medical+ 330 ml -29%
24,99 zł 34,99 zł
Lovi Butelka Medical+ 330 ml
w magazynie
Lovi Butelka Medical+ 3 m+ 250 ml -28%
w magazynie
Lovi Butelka samosterylizująca 250 ml -41%
w magazynie
Lovi Butelka Trends Botanic 240 ml -19%
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe