Patyczki i płatki higieniczne

Jest 11 produktów.
64,90 * 79,90 zł
7.99*6.49 zł/ za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 63,10 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 7,49 zł
8,85 * 20,97 zł
6.99*2.95 zł/ za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 13,47 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 3,99 zł
14,31 * 14,97 zł
4.99*4.77 zł/ za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 14,97 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 7,66 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 3,52 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 5,25 zł
wysyłka w 5 dni
najniższa cena z 30 dni: 19,00 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 49,00 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 21,92 zł

Artykuły higieniczne dla niemowląt i małych dzieci są niezbędne do prawidłowej i kompleksowej pielęgnacji. Wyczyszczenie noska przy katarze, usunięcie brudu z zewnętrznych części delikatnych małżowin usznych czy też przemycie niewielkich zabrudzeń w ciągu dnia stanie się łatwiejsze dzięki patyczkom i płatkom higienicznym.

Nasz sklep oferuje ekologiczne patyczki oraz płatki higieniczne. Produkty zostały wykonane z naturalnych materiałów, które są przyjazne nie tylko dla dziecięcej skóry, ale również dla naszej planety.

Głównym składnikiem płatków kosmetycznych dla dzieci jest bawełna ekologiczna, która nie zawiera barwników ani wybielaczy optycznych. Jest delikatna i w 100% bezpieczna, dzięki czemu nie trzeba martwić się o podrażnienia na skórze.

Bambusowe patyczki do uszu to również doskonały produkt do pielęgnacji naszego maluszka. Jest przyjemny w użytkowaniu i nie pozostawia podrażnień. Zastosowanie bambusa z dodatkiem bawełny naturalnej sprawia, że produkt jest także świetną alternatywą dla alergików i osób zmagającymi się z problemami skórnymi.

Drobne ranki powstałe podczas zabawy z kolei błyskawicznie zabezpieczymy przed zakażeniem plasterkami w kolorowe wzorki. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór plastrów opatrunkowych dla dzieci. Zestawy plastrów składają się z opatrunków w kilku rozmiarach, dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i z wieloma motywami. Plaster z wesołą chmurką czy pieskiem pozwoli maluchowi szybko zapomnieć o ranie i odwróci uwagę od bólu, a także powstrzyma dziecko przez zrywaniem opatrunku, bo kto by chciał pozbywać się sympatycznego słonika albo różowego flaminga?

Plastry opatrunkowe przydadzą się na:

  • obtarcia na kolanach,
  • drobne ranki i skaleczenia,
  • obtarte stópki po niedopasowanych butach,
  • rany po szczepieniach.

Wielofunkcyjne i trwałe plastry pewnie trzymają się skóry. Zapakowane są w ładne i praktyczne pojemniki-puszki, które zmieszczą się w każdej torebce i nawet najmniejszej kieszonce plecaka, dzięki czemu będziemy mogli mieć je zawsze przy sobie.

Plastry opatrunkowe dla dzieci to obowiązkowe wyposażenie domowej apteczki. Ochronią przed zakażeniem, zapewnią prawidłowy przepływ powietrza i ułatwią gojenie się rany dzięki ochronie przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Ich ciekawy design skutecznie odwróci uwagę dziecka od rany, by szybko mogło wrócić do beztroskiej zabawy.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe