Artykuły higieniczne › Podkłady poporodowe

Jest 12 produktów.

Komfort kobiet w połogu i świeżo upieczonych mam jest dla nas niezwykle istotny. Dlatego oferujemy wysokiej jakości, bezpieczne podkłady poporodowe, aby wszystkie panie mogły ten ważny czas przeżyć ze spokojem i swobodą. Wierzymy, że wybraliśmy produkty, które zaspokoją potrzeby każdej młodej mamy.

Co możesz kupić? W tej kategorii znajdują się wysokojakościowe, chłonne podkłady poporodowe topowych producentów, które można stosować w dzień i w nocy. Są polecane do używania wraz z majtkami siateczkowymi i jednorazowymi lub poporodowymi.

Czym charakteryzują się podkłady poporodowe? Podkłady zaprojektowane są tak, aby możliwie jak najbardziej zwiększyć komfort kobiety w połogu. Cechują się między innymi:

  • stabilnym przymocowaniem do bielizny, które gwarantuje, że podkład nie będzie się przemieszczał (szeroki pasek samoprzylepny),
  • oddychającą, delikatną i przyjazną dla wrażliwej skóry wierzchnią warstwą,
  • wyjątkowo cienką budową, która gwarantuje dyskrecję i komfort podczas noszenia,
  • warstwą wchłaniającą, która efektywnie absorbuje wilgoć i zamyka ją wewnątrz podkładu, jednocześnie neutralizując przykre zapachy,
  • karbowaniem warstwy powierzchniowej, dzięki czemu podkład nie przywiera do skóry.

Tylko zaufane produkty

Bardzo wysoko cenimy zdrowie kobiet, dlatego oferujemy artykuły jedynie od sprawdzonych producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość wykonania z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. W tej kategorii można znaleźć podkłady między innymi takich firm jak Babyono czy Akuku.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe