Artykuły higieniczne › Podkłady na łóżko

Jest 7 produktów.
35,99 * 38,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 32,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 22,87 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 22,87 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 9,49 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 109,00 zł

Zapewnienie dziecku komfortu podczas snu jest absolutnym priorytetem. Szczególnie dotyczy to najmłodszych pociech, które jeszcze nie nauczyły się samodzielnego trzymania moczu. Mokre łóżko nie tylko stwarza im niekomfortowe warunki do wypoczynku, ale jest również idealnym siedliskiem dla bakterii. Kontakt z mokrym materiałem może także spowodować odparzenia na skórze malucha. Dlatego warto, aby jego rodzice zaopatrzyli się w podkłady na łóżko.

Higiena i komfort dla maluszka oraz rodzica

Podkłady na łóżko Septona można położyć pod prześcieradło, aby - nawet jeśli wilgoć przedostanie się na pościel - materac pozostał suchy. Delikatne materiały, z których wykonane są podkładki, sprawiają, że maluch nie będzie odczuwać dyskomfortu ze względu na leżenie na powierzchni o innej strukturze. Tak samo jak podkłady na łóżko Babyono, świetnie się sprawdzą podczas przewijania. Dzięki nim można zmienić pieluszkę dziecku w higienicznych warunkach. Wystarczy położyć podkładkę na przewijak. Położenie szkraba na miękkiej powierzchni sprawi, że cały proces przewijania będzie dla niego dużo bardziej komfortowy, zaś nieczystości pozostaną na podkładzie.

Podkłady na łóżko - propozycja nie tylko dla najmłodszych

Dostępne w Bee podkłady na łóżko nie są jednak przeznaczone wyłącznie dla dzieci. Świetnie się sprawdzą również w przypadku:

  • osób starszych
  • kobiet przechodzących przez połóg czy okres
  • obłożnie chorych
  • niezdolnych do samodzielnego poruszania się.

Dostępne w naszym sklepie produkty zagwarantują zatem komfort każdemu, bez względu na wiek czy stan zdrowia. Ponadto, wykorzystanie podkładek będzie stanowiło także duże ułatwienie dla opiekunów.

U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Proponowane przez nas podkłady na łóżko firmy Septona oraz Babyono są gwarancją zachowania higieny, wygody oraz bezpieczeństwa. Nie są to natomiast jedyne artykuły higieniczne dostępne na wirtualnych półkach naszego sklepu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani kupnem innych produktów odpowiednich dla niemowląt, matek po porodzie oraz osób chorych, zapraszamy do zakupów!

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe