Pasy poporodowe

Jest 12 produktów.

W przedstawionej kategorii oferujemy szeroką gamę pasów brzusznych przeznaczonych dla pań zarówno po porodzie operacyjnym (cesarskim cięciu), jak i po porodach fizjologicznych. Kładziemy nacisk na komfort i zdrowie świeżo upieczonych mam, dlatego produkty proponowane przez nas są sprawdzone, wysokiej jakości i pochodzą z zaufanego źródła – tylko od renomowanych producentów.

Co możesz kupić? W naszej ofercie znajdują się produkty takie jak:

  • pasy brzuszne Comfort,
  • pasy profilowane brzuszne Expert.

Produkty są dostępne w różnych rozmiarach i dopasowują się do każdego typu sylwetki.

W jakim celu stosuje się pasy brzuszne?

Po porodzie, zarówno siłami natury, jak i po cesarskim cięciu, mięśnie wokół kręgosłupa oraz mięśnie brzucha są osłabione, a powłoki brzuszne rozciągnięte. Może to prowadzić do bólów w okolicach pleców, zwłaszcza odcinka krzyżowego. Z tego powodu także komfort świeżo upieczonej mamy znacznie się zmniejsza.

Pas brzuszny ma za zadanie chronić dolną część brzucha, która ze względu na ranę jest szczególnie wrażliwa po cesarskim cięciu. Ponadto pas wzmacnia rozciągnięte po ciąży powłoki brzuszne i pomaga uniknąć przepukliny, która może wystąpić po połogu operacyjnym. Pas brzuszny dodatkowo łagodzi bóle związane z raną po cięciu, zwiększając komfort poruszania się. W pasie możliwe jest także wcześniejsze wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych, które wzmocnią zarówno mięśnie brzucha jak i mięśnie pleców.

Przede wszystkim należy jednak pamiętać, że stosowanie pasa poporodowego należy bezsprzecznie skonsultować z lekarzem.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe