Karmienie piersią › Laktatory i akcesoria

Jest 19 produktów.
-23%
w magazynie
-2%
w magazynie
-16%
wysyłka do 72 godzin

Jednym z niezbędnych produktów do karmienia piersią jest laktator, który umożliwia mamie bezpieczne i higieniczne odciąganie mleka. Dlatego w tej kategorii naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy duży wybór urządzeń zaprojektowanych z myślą o komforcie kobiet karmiących piersią, które działają cicho i łatwo dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb. Dopracowane w najmniejszych detalach konstrukcje sprawiają, że mleko mamy może trafiać bezpośrednio do butelki nawet podczas odciągania pokarmu w pozycji siedzącej.

Wysokiej jakości laktatory ręczne oraz elektryczne

W naszym asortymencie można znaleźć bardzo proste w montażu i demontażu laktatory ręczne, które szczelnie dopasowują się do anatomicznych kształtów piersi, a niewielka liczba elementów ułatwia utrzymanie ich w czystości. Tego rodzaju produkty świetnie sprawdzą się w szczególności w przypadku mam, które zamierzają odciągać mleko sporadycznie i zależy im, aby urządzenie działało cicho i niezawodnie.

Nasza oferta obejmuje także laktatory elektryczne, które nie wymagają siły, zapewniając wysoki komfort oraz wydajność użytkowania. Są to produkty zasilane bateriami akumulatorowymi, których można używać zarówno w domu, jak i poza nim, np. w trakcie podróży, wakacji itp. Efektywnie dopasowana siła ssania daje możliwość szybkiego i bezpiecznego odciągnięcia pokarmu, natomiast ergonomiczne konstrukcje sprawiają, że oferowane przez nas urządzenia mogą być z łatwością obsługiwane zarówno przez kobiety praworęczne, jak i leworęczne.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe