Nosidła i chusty dla dzieci

Jest 7 produktów.
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 44,00 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 189,00 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 189,00 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 189,00 zł
194,71 * 195,45 zł
*cena detaliczna
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 186,90 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 65,00 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 159,00 zł

W naszej firmie bardzo cenimy rodziców, którzy chętnie podróżują ze swoimi dziećmi, rozbudzając w nich ciekawość i rządzę przygód. Wierzymy, że podróże i wycieczki korzystnie wpływają na dziecięcy rozwój, pozwalając najmłodszym odkrywać tajemnice otaczającego świata. Z dumą prezentujemy więc produkty, które umożliwią rodzicom wygodną podróż z dzieckiem. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na jakość, wygodę oraz żywotność produktu, oferując jedynie starannie dobrane akcesoria.

Co możesz kupić? W tej kategorii znajdują się produkty pozwalające na zabranie w podróż nawet najmłodszego dziecka. W ofercie zawarliśmy:

  • profesjonalne nosidełka turystyczne dla dzieci, z anatomicznie ukształtowanym siedziskiem; zajmują niewiele miejsca, łatwo można je dopasować do ciała, są wygodne zarówno dla rodzica, jak i dla pociechy,
  • zapasowe poduszki do nosidełek, pasujące do wszystkich modeli,
  • strzemiona do nosidełek z regulowaną długością, przystosowane do wyższych dzieci,
  • torba transportowa do nosidełek, doskonale chroniąca przed brudem i wilgocią, wygodna w transporcie, z dodatkowym miejscem na przechowywanie,
  • osłonka przeciwsłoneczna do nosidełek, chroniąca dziecko przed promieniowaniem UV oraz deszczem, z lekką, aluminiową konstrukcją, która nie obciąża znacznie nosidełka.

Żywotność i wysoka jakość

Oferowane przez nas produkty nie są przypadkowe – to wyselekcjonowane akcesoria od producentów, którzy dbają o staranne wykonanie swoich produktów z przestrzeganiem odpowiednich norm bezpieczeństwa. Zapraszamy do zakupów!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe