Otulacze, śpiworki, nosidła › Rożki, beciki, otulacze, gniazda, śpiworki

Jest 10 produktów.

W tej kategorii znajdują się produkty wykonane z niezwykłą starannością z najwyższej jakości materiałów. Są to m.in.:

  • śpiworki dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy,
  • śpiworki dla dzieci w wieku 6-18 miesięcy,
  • klasyczne śpiwory dla dzieci,
  • otulacze bambusowe.

Każdy z oferowanych przez nas produktów powstał z myślą o zapewnieniu maluszkowi bezpieczeństwa oraz wygody. Obie te cechy udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu w produkcji tworzyw naturalnych m.in. wysokogatunkowej bawełny oraz bambusa. Ich najwyższa jakość gwarantuje przede wszystkim brak reakcji uczuleniowych i podrażnień u dziecka. Ponadto materiał daje przyjemne w dotyku wrażenie, które podczas otulenia może przypominać maluszkowi warunki panujące w brzuchu mamy. Kolejnym ważnym aspektem jest też to, że skóra niemowlęcia może swobodnie oddychać dzięki świetnej przepuszczalności zastosowanego tworzywa.

Otulacz ma również dodatkowe zastosowania – może posłużyć jako mata do zabawy, kocyk do przykrycia lub rozłożenia na trawie. Łatwo poddaje się czyszczeniu, nie traci swoich właściwości, można prać go w pralce. Podobnie jak śpiworek, który został wyposażony w praktyczne zapięcia i zamki zabezpieczające niemowlę przed wysunięciem lub przewianiem. Idealny podczas przenoszenia dziecka, powrotu ze szpitala lub każdej innej podróży.

Oferujemy kilka uniwersalnych wzorów, które sprawdzą się w przypadku zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Niektóre modele zostały wyprodukowane także w opcji jednolitej, bez żadnych wzorów – są to produkty przede wszystkim w uniwersalnych odcieniach szarości. Kilka modeli ozdobiono także delikatnym deseniem w zwierzęce motywy.

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe