Nocniki i nakładki na sedes dla dzieci

Jest 10 produktów.

Moment odpieluchowania jest różny w zależności od indywidualnego rozwoju każdego dziecka. Z całą pewnością nie można go przyspieszać ani wymuszać na maluchu. Najczęściej dziecko samodzielnie zaczyna sygnalizować swoje potrzeby fizjologiczne za pomocą znanych mu metod, co jest najlepszą wskazówką, że już czas zrezygnować z pieluszki. Odstawienie pampersa to jeden z etapów całego procesu, kolejny to nauka korzystania z toalety. Jak tego dokonać? Pomocne akcesoria to nocniki i nakładki na sedes.

W kategorii pielęgnacja i higiena dziecka oferujemy także:

  • silikonowy wielorazowy wkład na nocnik,
  • zestaw 2 w 1 – książeczka + zabawka (kolory dla dziewczynek i chłopców),
  • podest,
  • jednorazowe wkładki do nocnika.

Nocniki opracowano uwzględniając potrzeby dziecka. Wygodne i praktyczne, ułatwią etap oswajania się z samodzielnym załatwianiem potrzeb fizjologicznych. Dostępne są w kilku kolorach i wzorach, by zachęcały maluszka do korzystania z toalety i uprzyjemniły mu proces zmiany nawyków. Posiadamy produkty przeznaczone zarówno dla chłopców i dziewczynek, jak i modele uniwersalne.

Z kolei dostępne w naszym sklepie nakładki pozwolą dziecku poczuć się jak dorosły i usiąść na toalecie. Jeśli sedes znajduje się zbyt wysoko, pomocny może okazać się podest. Wymiary nakładki odpowiadają dziecięcym potrzebom. Nasze produkty są całkowicie bezpieczne i wykonane z dobrej jakości materiałów. Sprawdzą się w warunkach domowych oraz w czasie podróży, co pozwoli nie przerywać procesu usamodzielniania się dziecka.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe