Akcesoria do pielęgnacji › Aspiratory do nosa

Jest 9 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 52,99 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 225,00 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 27,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 10,74 zł
34,01 * 39,99 zł
*cena detaliczna
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 34,01 zł
119,99 * 137,59 zł
*cena detaliczna
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 109,19 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 21,46 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 9,66 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 8,99 zł

Aspirator do nosa jest urządzeniem służącym do oczyszczania dróg oddechowych z zalegającej wydzieliny. Każdy rodzic wie, jak ciężko odpowiednio dbać o higienę nosa małego dziecka, zwłaszcza wtedy, gdy cierpi ono na katar. Niemowlęta nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa z zalegającej wydzieliny, a niewłaściwa pielęgnacja tej części ciała może prowadzić do powikłań. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, wprowadziliśmy do asortymentu urządzenia, których celem jest ułatwienie rodzicom dbanie o higienę nosa ich dzieci.

Aspiratory do nosa to przydatne urządzenia dla każdego rodzica małego dziecka. Za pomocą aspiratorów dostępnych w naszej ofercie z łatwością udrożnisz dziecku nos oraz zapewnisz mu komfort przy oddychaniu. Dzięki naszym produktom katar przeszkadzający w jedzeniu lub spaniu odejdzie w niepamięć.

W naszym sklepie znajdziecie aspirator dostosowany do Twoich potrzeb – począwszy od doskonale wszystkim znanej gruszki, poprzez aspiratory ręczne, kończąc na takich, które można podłączyć do odkurzacza. Wybór aspiratora to sprawa indywidualna. U każdego sprawdzi się inny rodzaj produktu. Mówiąc o higienie małych nosków, warto wspomnieć o sprayach. Za ich pomocą rozrzedzisz zalegającą wydzielinę, co jest pomocne w skutecznym oczyszczaniu.

Zapewniamy, że komfort i bezpieczeństwo Twojej pociechy są dla nas priorytetem, dlatego w naszej ofercie znajdziesz tylko sprawdzone i bezpieczne produkty:

  • wygodne i bezpieczne w użyciu,
  • łatwe do utrzymania czystości,
  • wykonane z materiałów bezpiecznych dla dzieci,
  • dostosowane do małych i delikatnych nosków maluchów.
© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe