Akcesoria do pielęgnacji › Termometry

Są 4 produkty.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 112,99 zł
14,99 * 22,99 zł
*cena detaliczna
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł
80,99 * 113,99 zł
*cena detaliczna
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 80,99 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 249,00 zł

Każdy rodzic mający małe dziecko z całą pewnością doskonale wie, że zmierzenie temperatury może okazać się nie lada wyzwaniem. Aby dowiedzieć się, jak w szybki i bezpieczny sposób skontrolować stan malucha, warto zapoznać się z dostępnymi w tej kategorii naszego sklepu termometrami. Są to produkty zaprojektowane i wykonane z myślą o najmłodszych dzieciach. Dzięki temu, że działają szybko i precyzyjnie, umożliwiają pomiar temperatury nawet w ciągu kilku sekund.

W naszym asortymencie można znaleźć m.in. termometry elektroniczne z miękkimi końcówkami, które są łatwe w obsłudze i zapewniają długotrwałe działanie bez konieczności zmiany baterii. To, co je wyróżnia, to funkcja automatycznego wyłączania, sygnalizacja dźwiękowa zakończenia pomiaru, a także pamięć ostatniego wyniku.

Poza tymi urządzeniami rodzicom małych dzieci możemy zaproponować także nowoczesne termometry bezdotykowe, które mierzą temperaturę poprzez czujnik podczerwieni z kilku centymetrów. Tego rodzaju sprzęty doskonale nadają się nie tylko do mierzenia temperatury ciała, ale także powietrza, cieczy itp., dlatego można je wykorzystywać np. do sprawdzania, czy woda do kąpieli czy żywność nie są zbyt gorące.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie termometry zostały zaprojektowane i wykonane przy użyciu najnowocześniejszych technologii, co gwarantuje łatwą obsługę oraz bezawaryjne funkcjonowanie. Otrzymywane przy ich wykorzystaniu wyniki są zawsze zgodne z faktycznym stanem zdrowia.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe