Akcesoria do pielęgnacji › Nożyczki i obcinacze do paznokci

Jest 8 produktów.
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 6,88 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 10,31 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 37,00 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 15,43 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 6,99 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 6,88 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 37,00 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł

Pielęgnacja i higiena małego dziecka to nie tylko kąpiel – to codzienne wieczorne rytuały mycia oraz nawilżania, a także stosowanie preparatów przeciw odparzeniom miejsc szczególnie na to narażonych: pachwin, zgięć kolan czy łokci. Również czyszczenie uszu czy noska należy do obowiązków każdego rodzica. O wszystkie te części ciała należy starannie i delikatnie zadbać, ponieważ niemowlę jest całkowicie zależne od swoich opiekunów. W ramach pielęgnacji konieczne jest również regularne obcinanie paznokci.

W tym celu przygotowaliśmy ofertę akcesoriów takich jak nożyczki i obcinacze do paznokci. W tej kategorii znajdują się m.in.:

  • cążki do paznokci dla dzieci i niemowląt,
  • zestawy do pielęgnacji paznokci dla dzieci i niemowląt,
  • zestawy do manicure,
  • zapasowe końcówki do elektrycznego pilniczka.

Prezentowane produkty mają wszystkie niezbędne atesty – opracowane zostały z myślą o szczególnych wymaganiach i potrzebach delikatnych paznokci niemowląt. W trosce o bezpieczeństwo maluszka oraz komfort rodziców nożyczki i cążki mają ergonomiczne kształty, pozwalające na swobodne użytkowanie. Posługiwanie się nimi jest proste, precyzyjne i całkowicie bezpieczne. Wykonane z wysokiej jakości materiałów (m.in. stali nierdzewnej) gwarantują sterylność oraz ułatwiają zachowanie higieny. Ponadto w ofercie sklepu można znaleźć modele w atrakcyjnych dziecięcych kolorach, takich jak mięta, róż czy turkus, oraz zestaw umieszczony w poręcznym i funkcjonalnym pojemniku, który pozwala przechowywać wszystkie akcesoria w jednym miejscu. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o obu płciach: przydadzą się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe