Higiena jamy ustnej › Szczoteczki do zębów

Jest 14 produktów.

Wprowadzenie dziecka w świat pielęgnacji jamy ustnej powinno rozpocząć się jak najwcześniej. Prawidłowe nawyki związane z dbaniem o zęby są gwarancją zdrowego uśmiechu w dorosłym życiu, dlatego zatroszczmy się o to, by niemowlę miało odpowiednio czyszczone nawet pierwsze ząbki mleczne. Szczoteczki do zębów dla dzieci i noworodków pomogą nam w regularnym dbaniu o uzębienie maluchów, dzięki czemu ząbki będą rosły silne i zdrowe, a wizyty u dentysty ograniczą się tylko do kontroli.

Silikonowe szczoteczki na palec doskonale sprawdzą się jako narzędzie do pielęgnacji już wyrośniętych lub dopiero wyżynających się zębów u noworodków. Przydadzą się także do masażu dziąseł jeszcze przed wykształceniem się uzębienia – skutecznie przyniosą ulgę obolałym dziąsłom, a także przyzwyczają dziecko do manewrowania szczoteczką w jego buzi.

Zestawy szczoteczek natomiast będą rosły razem z dzieckiem. Pierwsza z nich będzie silikonowym gryzaczkiem, który złagodzi dolegliwości związane z ząbkowaniem u niemowlaków. Druga to szczoteczka również wykonana z silikonu, ale posiadająca już wypustki, które oprócz dziąseł wyczyszczą także pierwsze ząbki. Trzecia natomiast ma już długie, ale miękkie włosie nylonowe, idealne do pielęgnacji zębów u nieco starszych dzieci. Takie połączenie sprawia, że kupując zestaw raz, będziemy z niego korzystać przez wiele miesięcy.

Szczoteczki silikonowe z wypustkami lub włosiem są dobrym rozwiązaniem na start w pielęgnacji małych ząbków. Bezpieczne dla dzieci i wygodne dla rodziców, dostępne w wielu wariantach, dzięki czemu z łatwością dopasujemy szczoteczkę do potrzeb naszej pociechy.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe