Pieluchy wielorazowe › Pieluchy flanelowe i bawełniane

Są 4 produkty.
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 20,99 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 25,52 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 24,11 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 24,11 zł

Wiemy, że wszystkie materiały, które mają bezpośredni kontakt ze skórą maluszka, muszą być niezwykle delikatne i sprawdzone. Dlatego też zdecydowaliśmy się włączyć do oferty pieluszki flanelowe i bawełniane znanych producentów, gdyż ufamy, że będą one idealnym wyborem dla Twojego dziecka.

Co możesz kupić? W tej kategorii znajdują się przede wszystkim niezwykle delikatne pieluszki muślinowe, czyli wykonane w 100% z bawełny, w formie dwuwarstwowej tetry. Cechują się one wyjątkową przewiewnością i są odpowiednie dla skóry dziecka – nie podrażniają jej i nie wywołują reakcji alergicznych.

Jakie jest zastosowanie pieluszek flanelowych i bawełnianych? Pieluszki z bawełny i flanelowe, w tym także pieluszki muślinowe, mają bardzo szerokie zastosowanie i są obowiązkowym elementem każdej niemowlęcej wyprawki. Mogą zostać wykorzystane jako:

  • otulacz do owinięcia dziecka,
  • chłonny, lekki ręcznik,
  • podkład pod przewijanie,
  • podkład na ramię dla rodzica w celu ochrony ubrania przed ulewaniem,
  • delikatne i miękkie prześcieradło,
  • lekki kocyk w okresie upałów,
  • przewiewne okrycie podczas karmienia piersią.

Pieluszki w ofercie są często kompletowane w zestawy pakowane po 3 sztuki, dostępne w wielu kolorach i wzorach. Spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa, mogą być swobodnie prane w pralce, są też przede wszystkim komfortowe i wygodne w użytkowaniu.

Oferowane przez nas produkty to starannie wyselekcjonowane towary pochodzące od producentów, którzy mają duże doświadczenie w branży i wykazują się niezwykłą dbałością o wykończenie swoich produktów. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe