Pieluchy wielorazowe › Otulacze

Jest 14 produktów.

Rodzicom, którzy cenią nowoczesne rozwiązania, możemy zaproponować innowacyjne pieluchy w formie otulaczy. Są to produkty dostępne w szerokiej gamie atrakcyjnych kolorów oraz wzorów, które dzięki wyjątkowej chłonności oraz funkcjonalności doskonale spełnią swoją funkcję przez cały okres pieluszkowania. Ich rozmiar można z łatwością regulować za pomocą nap znajdujących się z przodu.

Dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego otulacze mogą stanowić znakomite rozwiązanie przy jednoczesnym zastosowaniu zwykłych pampersów jednorazowych, pieluszek tetrowych czy wkładów chłonnych z mikrofibry. Ich konstrukcja została zaprojektowana i wykonana w ten sposób, aby skutecznie chronić dziecięce ubrania przed przeciekaniem, zapewniając maluchom pełen komfort. Jest to możliwe dzięki specjalnej warstwie PUL, która została uszyta z certyfikowanych materiałów szybkoschnących.

Otulacze, które oferujemy, mogą być bezpiecznie używane przez wiele lat, zwłaszcza że systemy zatrzasków dają możliwość samodzielnego dopasowania rozmiaru adekwatnie do wieku oraz wagi dziecka (od 3 do 15 kg). Ich atutem jest także fakt, że zapewniają maluchom stały dopływ powietrza, zmniejszając ryzyko bolesnych odparzeń.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie otulacze zostały wykonane z najwyższej jakości surowców, które szybko schną i nie przegrzewają okolic narządów płciowych. Każdy z wyrobów został przebadany w akredytowanym laboratorium.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe