Pieluchy jednorazowe ekologiczne

Jest 18 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 140,97 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 50,12 zł
30,99 * 34,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 31,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 40,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 36,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 21,32 zł
30,99 * 34,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 31,99 zł
32,99 * 33,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 34,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 40,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 154,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 40,99 zł
30,99 * 34,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 31,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 30,24 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 21,99 zł
30,99 * 34,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 31,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 59,99 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 41,70 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 38,80 zł

Pieluchy jednorazowe, popularnie określane pampersami, od lat są wielkim ułatwieniem w opiece nad niemowlętami oraz małymi dziećmi i ich pielęgnacji. Dostępne w naszej ofercie pieluchy jednorazowe ekologiczne zasługują na wyróżnienie z uwagi na użycie naturalnych materiałów do ich produkcji. Są to pieluszki przyjazne dla środowiska, dzięki czemu nie generujecie setek kilogramów trudnych do utylizacji śmieci. Mimo użycia naturalnych materiałów jednorazowe pieluchy ekologiczne nadal są w pełni funkcjonalne, wygodne w użytkowaniu i miękkie oraz bezpieczne dla skóry dziecka.

Dlaczego warto sięgnąć po ekologiczne jednorazowe pieluszki?

Co wyróżnia naturalne pieluszki jednorazowe dla dzieci? To przede wszystkim wysoka jakość użytych w produkcji materiałów. Dzięki temu możecie mieć pewność, że dajecie dziecku to, co najlepsze. Popularne są jednorazowe pieluchy ekologiczne wykorzystujące bambus. To naturalnie antybakteryjny surowiec, po odpowiednim przygotowaniu przyjazny dla skóry dzieci. Wykorzystywany jest na przykład w pieluszkach marki Bambo Nature, a także Bamboolove. Pieluszki ekologiczne to najczęściej propozycje oddychające, doskonale chłonne, do których produkcji nie użyto substancji zapachowych czy chloru.

Wśród ekologicznych pieluszek jednorazowych dla dzieci, które Wam proponujemy, znajdziecie opakowania w każdym dostępnym rozmiarze. Szczegółowe rozmiary pieluszek oraz pasujące przedziały wagowe mogą zależeć od producenta. Są one analogiczne do tych funkcjonujących przy zwykłych pieluchach jednorazowych:

  • Rozmiar 1 - newborn, dla noworodków, zwykle 2-4 kg,
  • Rozmiar 2 - mini, dla większych noworodków i w pierwszych miesiącach życia, 3-6 kg,
  • Rozmiar 3 - midi, najpowszechniejszy, 4-9 kg,
  • Rozmiar 4 - maxi, 7-12/14/18 kg,
  • Rozmiar 5 - junior, 9/11/12-25 kg.
  • Rozmiar 6 - XL/XXL, najczęściej 12+ lub 14+.

Pieluchy bambusowe - co je wyróżnia?

Pieluchy bambusowe jednorazowe zawierają włókna bambusowe, a więc włókna rośliny uznawanej za najbardziej ekologiczną ze wszystkich na naszej planecie. Bambus rośnie bowiem w błyskawicznym tempie i nie potrzebuje do tego żadnych chemicznych wspomagaczy.

Doskonałym przykładem bambusowych pieluch dla dzieci są pieluszki Bamboolove, niezawierające chloru ani kompozycji zapachowych. Takie pieluchy wyróżnia naturalność, hipoalergiczność i pierwotne właściwości antybakteryjne. Pomimo swojej delikatności i miękkości, która dba o skórę najmłodszych, pieluchy jednorazowe z bambusem są bardzo chłonne, dzięki czemu zapewniają dziecku pełen komfort. Jeśli chodzi o markę Bamboolove pieluszki tego producenta nadają się nawet dla noworodków, podobnie jak pieluchy Bambo Nature w rozmiarze XS newborn.

Ekologiczne pieluchomajtki

Oprócz typowych pieluszek zapinanych na samoprzylepne taśmy lub rzepy znajdziecie również wygodne dla starszych dzieci ekologiczne pieluchomajtki jednorazowe. To propozycja idealna także w trakcie odpieluchowania. Pomaga uczyć samodzielności, zapewniając jednocześnie zabezpieczenie przed mokrymi wypadkami. Pieluszki ekologiczne są idealne dla delikatnej skóry dziecka, ponieważ nie zawierają żadnych szkodliwych substancji chemicznych, w tym również potencjalnych alergenów.

Biodegradowalne pieluchomajtki nie są zapinane, lecz zakładane jak tradycyjne majteczki materiałowe. Malec może więc ćwiczyć z ich pomocą samodzielne zdejmowanie i zakładanie bielizny oraz załatwianie się. Ekologiczne pieluchomajtki z delikatnymi, antybakteryjnymi włóknami bambusowymi proponuje nam marka Bamboo Nature, produkująca pieluszki z superabsorbentem, za to wolne od chloru czy innych podrażniających substancji. Do wyboru mamy również pieluchomajtki Moltex, produkowane z bawełny organicznej, kukurydzy i trzciny cukrowej, wolne od perfum, balsamów czy chloru, a także dekorowane technologią safe ink.

Pieluszki są łatwe w zakładaniu, szczelne, a dodatkowo praktyczne za sprawą wskaźnika wilgoci. Warto podkreślić też, że do ich wytworzenia stosowana jest jedynie energia odnawialna.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe