Pieluchy i przewijanie › Chusteczki nawilżane

Jest 150 produktów.

Obok szerokiej gamy pieluszek czy podkładów higienicznych przeznaczonych do przewijania w ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć duży wybór wysokiej jakości chusteczek nawilżanych. Tego rodzaju produkty stanowią nieodzowny element każdej dziecięcej wyprawki, sprawdzając się praktycznie w każdej sytuacji, kiedy nie możemy umyć maluszka w tradycyjny sposób.

Co zawierają chusteczki nawilżane dla dzieci?

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych dołożyliśmy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znalazły się chusteczki nawilżane pochodzące wyłącznie od znanych i cenionych na rynku producentów. W ich składzie na próżno szukać ftalanów, parabenów czy wielu innych syntetycznych związków o niekorzystnym wpływie na dziecięcy naskórek. Ich miejsce zajmują natomiast naturalne olejki oraz wyciągi roślinno-ziołowe, takie jak chociażby:

  • ekstrakt z bawełny,
  • wyciąg z aloesu,
  • proteiny mleka,
  • wyciąg z miodu,
  • olejek ze słodkich migdałów,
  • ekstrakt z pestek grejpfruta.

Dostępne w naszej ofercie chusteczki nawilżane mogą być wykorzystywane do pielęgnacji całego ciała, również w przypadku niemowląt ze skórą suchą, nadwrażliwą oraz atopową.

Dopełnieniem naszej oferty są praktyczne etui na chusteczki nawilżane, które dzięki niewielkim rozmiarom można umieścić wszędzie, gdzie potrzebny jest szybki i łatwy dostęp do tego rodzaju produktów. Opakowania są łatwe w otwieraniu i zamykaniu, a dzięki wyposażeniu w szczelne pokrywki utrzymują wilgoć chusteczek przez długi czas.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe