Pieluchy i przewijanie › Podkłady i maty do przewijania

Jest 8 produktów.
35,99 * 38,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 32,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 22,87 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 22,87 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 9,49 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 244,46 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 109,00 zł

Podkłady i maty do przewijania to obowiązkowe wyposażenie dziecięcego przybornika dla niemowlaka. Pozwolą nam szybko i wygodnie zmienić maluchowi pieluchę, niezależnie od tego, gdzie akurat jesteśmy. Sprawdzą się zarówno w domu na co dzień, jak i w podróży czy podczas wizyty u rodziny.

Kolorowe, miękkie maty do przewijania zapewnią dziecku wygodę podczas zmiany pieluchy. Wykonane z bezpiecznej dwuwarstwowej folii EVA skutecznie zapobiegają przemakaniu, a w razie ubrudzenia wystarczy je przemyć ciepłą wodą z dodatkiem delikatnego mydła.

Maty do przewijania łatwo złożyć i zabrać ze sobą, by móc w komfortowych warunkach przebrać brudną pieluchę w każdym miejscu. Poskładane zajmują niewiele przestrzeni, dzięki czemu zmieszczą się do każdej torby czy plecaka i stworzą bezpieczne warunki do przewijania nawet w plenerze.

Jednorazowe podkłady higieniczne są doskonałym wyjściem w podróży. Przykryjemy nimi przewijaki dostępne w galeriach handlowych lub zabezpieczymy własną matę przed zabrudzeniem w sytuacji, gdy nie mamy możliwości natychmiastowego jej umycia. Ponadto przydadzą się również kobietom w okresie połogu, a także osobom obłożnie chorym jako dodatkowa higieniczna warstwa ochronna. Wyjątkowo chłonna warstwa absorbentu wewnątrz podkładu zapewni uczucie suchości i komfortu, a warstwa izolacyjna na spodzie zabezpieczy przed przesiąkaniem płynów. Jednorazowe podkłady higieniczne skutecznie neutralizują nieprzyjemne zapachy i występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy dobierze podkład idealnie dopasowany do jego potrzeb.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe