Przewijaki

Jest 7 produktów.
269,99 * 335,00 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 335,00 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 125,00 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 125,00 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 125,00 zł
239,99 * 299,00 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 299,00 zł
89,99 * 109,00 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 99,99 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 115,00 zł

Pierwsze miesiące życia dziecka to czas, gdy rodzic musi być szczególnie uważny. Opieka nad małym dzieckiem wydaje się o wiele łatwiejsza, gdy w zasięgu ręki opiekuna znajdują się najpotrzebniejsze akcesoria. Przewijanie, zmiana ubranka, codzienna pielęgnacja to czynności, które powinny odbywać się na stabilnym podłożu, na tyle jednak miękkim, by dziecko czuło się komfortowo i bezpiecznie. Pokój dziecka zawsze zaopatrzony jest w solidny przewijak, umieszczany zwykle na łóżeczku lub odpowiednim stelażu. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy niemowlę trzeba przebrać w trakcie spaceru czy wizyty u znajomych. Zachowanie higieny i wygody dziecka może być proste z przewijakami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.

Czym wyróżniają się przewijaki z naszej półki? Współczesny rodzic stawia przede wszystkim na wygodę i ergonomię. Przewijaki, które oferujemy, doskonale wpisują się w obraz akcesoriów funkcjonalnych i praktycznych. Sprawdzą się doskonale nawet w podróży, a wszystko dzięki:

  • praktycznej formie „diaper wallet”, która umożliwia przenoszenie przewijaka w damskiej torebce,
  • opcji otwierania jedną ręką,
  • dodatkowej kieszeni na pieluszki czy chusteczki nawilżane,
  • materiałowi użytemu do produkcji przewijaka – jest ON niezwykle łatwy w czyszczeniu i nie zmienia kształtu,
  • ciekawej i modnej kolorystyce.

Produkty łączące w sobie kilka funkcji to często poszukiwane elementy dziecięcej wyprawki. Pozwalają oszczędzić miejsce w torbie czy plecaku, są wykonane z trwałych materiałów, wyróżniają się kompaktowym rozmiarem i wygodą stosowania. Rodzice chętnie sięgają po tego typu akcesoria. Przewijak w formie etui na pieluszki będzie idealnym uzupełnieniem każdej „baby bag”.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe