Przewijaki turystyczne dla dzieci

Są 4 produkty.
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 115,00 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 125,00 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 125,00 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 125,00 zł

Podróżowanie z dziećmi wcale nie jest łatwe, ale dzięki odpowiednim akcesoriom możemy sprawić, że będzie przebiegać sprawniej. Dlatego poza kubkiem niekapkiem czy termosem do torby podróżnej warto zapakować również matę turystyczną, zwłaszcza że może ona pełnić wiele rozmaitych funkcji. Tego typu gadżety ułatwią nam przewinięcie maluszka, a po rozłożeniu mogą służyć jako komfortowe miejsce do zabawy.

W tej kategorii naszego sklepu internetowego przedstawiamy duży wybór przewijaków turystycznych, które z całą pewnością przypadną do gustu wszystkim rodzicom ceniącym sobie rozwiązania nowoczesne i funkcjonalne. Są to podróżne akcesoria mieszczące się w niedużym, poręcznym pojemniku, który można z łatwością otworzyć przy pomocy jednej ręki. Dzięki kompaktowym rozmiarom można też bez trudu zmieścić je w damskiej torebce czy plecaku.

Każdy z oferowanych pojemników zawiera łatwą do czyszczenia matę turystyczną do przewijania maluszka, która została wykonana z miękkich i trwałych materiałów niezawierających toksycznych ftalanów czy BPA. Wewnątrz pojemnika znajdują się praktyczne przegródki, w których można umieścić chusteczki nawilżające oraz jednorazowe pieluszki. Dzięki temu wszystko, co jest niezbędne do przewinięcia dziecka, możemy mieć w jednym miejscu, zawsze przy sobie.

Oferowane produkty zostały wyposażone w sprężyste uchwyty, dzięki którym mata podróżna wraz z chusteczkami i pieluszkami jest stabilnie utrzymywana, bez obawy o to, że rzeczy wypadną w najbardziej nieoczekiwanym momencie.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe