Pieluchy wielorazowe › Kosze na zużyte pieluchy

Jest 1 produkt.

Czas przewijania nie musi kojarzyć się jedynie z trudnymi chwilami, brzydkimi zapachami czy brakiem komfortu. Nawet tak prozaiczną, dość nieprzyjemną czynność można złagodzić, korzystając z akcesoriów z naszej oferty. Zwykle zużyte pieluszki trafiają do standardowych worków na śmieci, co nie jest higienicznym rozwiązaniem. Namnażanie się bakterii oraz niedostosowanie zwykłych worków do tłumienia zapachów to mocne argumenty przemawiające za wyborem alternatywnego, odpowiednio przygotowanego pojemnika.

Naszą propozycją jest nowoczesny i praktyczny kosz na zużyte pieluchy. Ten mistrzowski wynalazek to przyjaciel każdego rodzica! Zastosowane w nim rozwiązania pozwalają na uniknięcie przykrych „skutków ubocznych” przewijania, izolację bakterii i zapachu, a także bezpieczne opróżnianie pojemnika do zsypu.

Co znajdziecie na naszych półkach? W trosce o wygodę rodziców podczas przewijania pociechy przygotowaliśmy kompletną ofertę akcesoriów, na które składają się:

  • nowoczesne, ergonomiczne i wysokiej jakości kosze na zużyte pieluchy,
  • wkłady do pojemników ze specjalną folią bezzapachową,
  • rękawy pozwalające na zmianę wyglądu kosza tak, by móc dopasować go do wystroju pokoju.

Wszystkie elementy z oferty pojemników na pieluszki wykonane są z dobrych jakościowo tworzyw, bezpiecznych i łatwych do utrzymania w czystości. We wkładach zastosowano powłoki antybakteryjne, znacznie zwiększające skuteczność działania. Rękawy dostępne są w zestawach z poszczególnymi modelami pojemników lub oddzielnie. Zastosowane wzory odpowiadają aktualnym trendom panującym w branży.

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe