Termoopakowania do butelek dla dzieci

Jest 5 produktów.
18,45 * 21,91 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł
18,45 * 21,91 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 16,92 zł
77,40 * 96,75 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 87,08 zł
wysyłka w 5 dni
najniższa cena z 30 dni: 95,00 zł

Karmienie mlekiem modyfikowanym oraz rozszerzanie diety dziecka wiążą się z koniecznością skompletowania bezpiecznych i łatwych do utrzymania w czystości akcesoriów. Nie bez znaczenia jest również komfort karmiącego rodzica i jego pociechy. Elementy wyprawki mające styczność z jedzeniem muszą więc spełniać wysokie standardy jakości i być wykonane ze sprawdzonych, pozbawionych szkodliwych substancji tworzyw. Rodzice bardzo świadomie wybierają niezbędne produkty, kierując się indywidualnymi potrzebami dziecka i własnym gustem. Sprostanie tym wymaganiom nie jest łatwe, dlatego w naszym sklepie oferta akcesoriów do karmienia niemowląt została rozbudowana o podstawowe, a także opcjonalne, przydatne w awaryjnych sytuacjach elementy.

Termoopakowania dostępne na naszych półkach to gwarancja oszczędności czasu oraz duża wygoda w przechowywaniu posiłków dla dziecka. Ze względu na różnorodność butelek i pojemników dostępnych na rynku oferta uwzględnia opakowania termoizolacyjne w różnych rozmiarach, z kilku rodzajów tworzyw:

  • funkcjonalne termoopakowania z suwakiem, mieszczące zarówno butelki, jak i słoiczki z gotowymi daniami dla dziecka,
  • opakowania z dodatkowym miejscem na smoczek,
  • neoprenowe etui na butelki,
  • torby termiczne na akcesoria, butelki, słoiczki.

Opakowania termiczne udostępnione w sklepie mogą towarzyszyć rodzicom z małymi dziećmi na spacerach, wyjazdach czy piknikach. Świetnie sprawdzają się również w domu, gdy zachodzi potrzeba przechowania ciepłego mleka. Są wodoodporne i łatwe w czyszczeniu. Poszczególne modele różnią się czasem utrzymywania optymalnej temperatury, kolorami oraz designem.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe