Kubki niekapki i bidony › Bidony

Jest 150 produktów.

Poza kubkami niekapkami w asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć duży wybór bidonów dla dzieci – te pojemniki mogą stanowić świetną alternatywę dla tradycyjnych butelek, doskonale spełniając swoją funkcję zwłaszcza w trakcie wycieczek, podróży, na spacerach itp. Nasza oferta obejmuje produkty wykonane wyłącznie z trwałych i wytrzymałych materiałów bezpiecznych w kontakcie z żywnością; bidony są jednocześnie szczelne i nie przeciekają nawet przy odwracaniu.

Bidony pozwalające pić do ostatniej kropli

Znajdujące się w tej kategorii bidony zostały opracowane w taki sposób, aby pozwalać najmłodszym dzieciom w wygodny sposób pić wodę, sok czy każdy inny napój bez obawy o wylanie płynu. W ofercie posiadamy produkty dostępne w owocowych, soczystych kolorach, z matowym wykończeniem, a także z wielobarwnymi, atrakcyjnymi nadrukami, które z całą pewnością przykują uwagę każdego malucha.

Młodszym dzieciom możemy zaproponować praktyczne bidony o mniejszych średnicach, które zostały dostosowane do potrzeb szkrabów już od 6. miesiąca życia. Natomiast starszym pociechom na pewno przypadną do gustu produkty z nowocześnie obciążoną słomką, które pozwalają w wygodny sposób wypić napój do ostatniej kropelki. Słomki wchodzące w ich skład zostały wyposażone w specjalny zawór, a wzmocnione pokrywki zapewniają łatwe picie oraz gwarantują, że płyn nie będzie wyciekać nawet przy odwróceniu. Bidony mają także starannie wyprofilowane uchwyty, dzięki którym z łatwością mogą być trzymane przez małe rączki.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe