Akcesoria › Dozowniki do mleka

Są 2 produkty.

Dozowniki do mleka ułatwią Ci przygotowanie mleka zmodyfikowanego dla Twojego maluszka. W naszej ofercie znajdziesz dozowniki wykonane z bezpiecznych dla dzieci materiałów. Ułatwią one odmierzenie oraz przygotowanie odpowiedniej ilości pożywienia, sprawdzą się również do przechowywania innych, mniejszych akcesoriów dziecięcych, takich jak wysterylizowany smoczek oraz małe przekąski. Dozowniki są dostępne w rożnych wersjach kolorystycznych.

Produkty idealnie sprawdzą się dla podróżujących mam (czy też tatusiów), znajdą zastosowanie także w trakcie spacerów z dzieckiem. Ochronią mleko w proszku przed rozsypaniem, a odpowiednio zaprojektowane wieczko ułatwi mieszanie z wodą. Dozowniki są wyposażone w niezależne pojemniki, które można używać oddzielnie, pozwalając na zabranie mniejszej ilości bagażu. Wcześniejsze przygotowanie miarek w pojemniku usprawni również nocne karmienie. Warto pamiętać, że pojemniki zostały zaprojektowane do przechowywania ciał stałych (w tym proszków), a nie płynów. Odmierzone mleko mieszamy dopiero przed podaniem z przegotowaną wodą. Warto kierować się przy tym zaleceniami producenta mleka modyfikowanego.

Pojemniki nadają się do sterylizacji chemicznej!

Te same modele dozowników można łączyć i mieszać. Pozwoli to na zabranie niestandardowej liczby pojemników.

Przed użyciem warto zapoznać się z instrukcją producenta. Pojemniki powinny zostać wysterylizowane przed pierwszym użyciem. Niektóre z nich nadają się do mycia w zmywarce. Odpowiednie użytkowanie zapewni wszystkim produktom długotrwałą żywotność.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe