Podgrzewacze do butelek dla dzieci

Jest 11 produktów.

Spośród wielu różnorodnych akcesoriów ułatwiających przygotowywanie posiłków dla najmłodszych na szczególną uwagę zasługują podgrzewacze do butelek. Tego rodzaju produkty zostały stworzone z myślą o rodzicach ceniących sobie nowoczesność oraz komfort, którzy chcą ułatwić sobie szybkie podgrzewanie nie tylko pokarmów w butelkach, ale także gotowych dań w słoiczkach. Niektóre z prezentowanych w tej kategorii wyrobów mogą również pełnić funkcję sterylizatora, umożliwiając bezpieczne odkażanie butelek, smoczków, gryzaków i wielu innych akcesoriów dziecięcych.

Podgrzewacze do butelek do domu i samochodu

Nasza oferta obejmuje bogaty wybór podgrzewaczy, z których można korzystać nie tylko w warunkach domowych, ale także w czasie podróży. Jest to możliwe dzięki opcji podłączenia urządzenia do gniazda zapalniczki samochodowej – w ten sposób uda nam się podgrzać posiłek dla malucha w szybki i sprawny sposób, bez konieczności postoju czy używania dodatkowej wody.

To, co wyróżnia oferowane przez nasz sklep podgrzewacze do butelek, to między innymi:

  • szybkie i precyzyjne podgrzewanie,
  • dopasowanie do większości słoiczków oraz butelek dostępnych na rynku,
  • wbudowane termostaty zabezpieczające przed nadmiernym nagrzaniem,
  • możliwość podgrzewania posiłków zarówno w butelkach szklanych, jak i plastikowych,
  • wykonanie z trwałych i bezpiecznych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne.

W naszym asortymencie można także znaleźć podgrzewacze z praktycznymi miseczkami z podziałką, które pozwalają na podgrzewanie gęstych pokarmów takich jak np. kaszki.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe