Akcesoria › Przygotowanie posiłków

Jest 9 produktów.
wysyłka w 7 dni
najniższa cena z 30 dni: 85,00 zł
382,50 * 425,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 349,99 zł
849,99 * 1050,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 843,48 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 466,00 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 466,00 zł
382,50 * 425,00 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 7 dni
najniższa cena z 30 dni: 344,95 zł
wysyłka w 7 dni
najniższa cena z 30 dni: 105,99 zł
wysyłka w 7 dni
najniższa cena z 30 dni: 425,00 zł
wysyłka w 7 dni
najniższa cena z 30 dni: 466,00 zł

Przygotowanie posiłków dla niemowląt jest odpowiedzialnym i wymagającym zadaniem dla wszystkich rodziców. Specjalne akcesoria, które oferujemy w naszym sklepie internetowym, mogą zdecydowanie uprościć ten proces i sprawić, że jedzenie dla maluszka będzie gotowe znacznie szybciej. W początkowym okresie życia dziecka rodzice potrzebują pomocy i wsparcia, ponieważ niemowlęta są bardzo wymagające. Warto więc zaopatrzyć się wcześniej we wszystkie akcesoria, które dzięki najnowszej technologii sprawią, że przygotowanie posiłków stanie się przyjemnością, a nie uciążliwym obowiązkiem.

W oparciu o specjalistyczną wiedzę o najważniejszych potrzebach maluchów przygotowaliśmy wyselekcjonowaną ofertę. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi akcesoriami, które są funkcjonalne i innowacyjne. Charakteryzują się również wysoką jakością. W tej kategorii rodzice znajdą m.in.:
- Beaba Koszyczek do gotowania makaronu Babycook Plus white,
- Beaba Ekspres do mleka 2w1 Bib'expresso,
- Beaba Babycook silver.

W naszym sklepie internetowym posiadamy produkty dla niemowląt, które odżywiają się tylko mlekiem, oraz dla dzieci starszych, z rozszerzoną dietą. Dla opiekunów najmłodszych pociech szczególnie ważna jest szybkość przygotowania ciepłego mleka. Stworzony specjalnie dla niemowląt ekspres do mleka podgrzeje posiłek w jedyne 30 sekund. Obsługiwanie urządzenia jest proste i intuicyjne, co z pewnością ma znaczenie dla rodziców malucha. Innowacyjny produkt pozwala przyrządzić jedzenie dla dziecka przy użyciu tylko jednej ręki.

Rodzice starszych dzieci zwracają z kolei uwagę na to, że maluchy powinny otrzymywać zróżnicowane posiłki, bogate w witaminy, minerały i składniki odżywcze. Dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu do miksowania i gotowania na parze mogą przygotować smaczne i kolorowe jedzenie, które z pewnością zasmakuje najmłodszym pociechom. Skomponowanie wartościowego posiłku od przystawek przez obiad do deseru będzie prostsze. Rodzice mogą również wykorzystać więcej zdrowych przepisów dzięki wszechstronnym możliwościom urządzenia.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe