Torby na posiłek i termootulacze

Jest 1 produkt.
wysyłka w 5 dni
najniższa cena z 30 dni: 145,00 zł

Zarówno nowonarodzone dziecko, jak i większy maluch wymagają szczególnej opieki, troski i nieustannej obecności mamy. Jedzenie musi być zawsze pod ręką, przygotowane „na już”, bo jak każda mama wie, dzidziuś nie poczeka, gdy jest głodny np. na spacerze. By wyjście z domu nie było logistycznie trudnym wyzwaniem, warto zaopatrzyć się w specjalne gadżety ułatwiające karmienie w każdych warunkach – poznaj nasze torby na posiłek oraz termootulacze! Czemu każda świeżo upieczona mama powinna je mieć?

  • Wygoda ponad wszystko – mamom karmiącym mlekiem modyfikowanym bądź rozszerzającym dietę swoich dzieci na pewno przydadzą się torby na posiłek, które można zabrać ze sobą wszędzie! Kiedy Twoje dziecko dopadnie głód na spacerze, ciepłe jedzenie będzie czekało w specjalnej torbie długo utrzymującej ciepło.
  • Ciekawy design termootulacze w naszym asortymencie cechuje nie tylko wysoka jakość wykonania, ale również dziecięce kolorowe wzory, które z pewnością przyciągną wzrok każdego malucha. Dodatkowo prezentują się naprawdę świetnie w połączeniu z każdego typu wózkiem. Przeznaczone specjalnie dla maluchów torby na posiłek świetnie utrzymują temperaturę jedzenia w środku – głód już nigdy nie będzie problemem poza domem!

Torby na posiłek i termootulacze są produktami bardzo przydatnymi, co ważne, wykonano je także z wysokiej jakości materiałów. Oznacza to, że nie tylko świetnie spełniają swoją funkcję, ale również są wytrzymałe na uszkodzenia i ubrudzenie. Takie gadżety posłużą zatem przez długi czas, bez konieczności wymiany na nowe.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe