Zagłówki samochodowe i nakładki na pasy

Jest 8 produktów.
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 91,40 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 54,47 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 99,00 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 8,15 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 64,23 zł
46,49 * 52,98 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 75,02 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 55,00 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 99,00 zł

Długie podróże samochodem są męczące zarówno dla kierowcy, jak i dla wszystkich pasażerów – dla małego dziecka w szczególności. Zapięte w bezpiecznym foteliku ma ograniczoną swobodę ruchu, a po dłuższym czasie przebywania w jednej pozycji będzie znużone i rozdrażnione. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w gadżety podnoszące komfort jazdy stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych.

Nakładki na pasy wykonane z miękkiego materiału pozwolą osłonić niemowlaka przed ostrymi krawędziami pasów bezpieczeństwa w samochodzie. Nakładki są uniwersalne, pasują do wszystkich modeli pasów, a zapinanie na rzep umożliwia ich błyskawiczny montaż. Możemy także wykorzystywać je w wózkach i nosidełkach. Ochronią delikatną skórę niemowlaka przed podrażnieniami związanymi z ocieraniem się o nią szorstkiego materiału.

Poduszki na pasy z kolei przydadzą się w przypadku starszych dzieci. Uszyte z miłych w dotyku tkanin, z miękkim, sprężystym wypełnieniem, ochronią szyję dziecka przed wpijającym się i ocierającym pasem. Oprócz ochrony będą także wygodną poduszką, na której zmęczony kilkulatek będzie mógł oprzeć głowę i zdrzemnąć się podczas długiej jazdy.

Podczas jazdy nawet dorosłym trudno jest usadowić się wygodnie bez podpierania głowy. Dorosły człowiek dosięga bez problemu do zagłówka, dziecku natomiast przyda się jego własny zagłówek samochodowy, który przytrzyma główkę i kark w bezpiecznej pozycji. Zagłówek dla dziecka możemy włożyć do fotelika, a specjalne paski umocują go w jednym miejscu. Magnesy wszyte w części oplatające szyję pozwolą utrzymać je sczepione w odpowiedniej pozycji przez całą drogę. Ramiona zagłówka stanowić będą podporę dla szyi i główki dziecka, dzięki czemu nawet na wyboistej drodze maluch będzie mógł spać spokojnie i wygodnie.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe