Lusterka do obserwacji dziecka

Są 2 produkty.

Maluch w samochodzie powinien być pod stałą kontrolą, jednak wszyscy rodzice wiedzą, że niełatwo jednocześnie prowadzić, obserwować drogę i mieć oko na dziecko siedzące w foteliku na tylnym siedzeniu. Jest to szczególnie trudne w przypadku najmłodszych dzieci, umiejscowionych w foteliku tyłem do kierunku jazdy – wtedy nic nie da nawet lusterko wsteczne skierowane na siedzenia zamiast na drogę. W takich sytuacjach specjalne lusterko do obserwacji dziecka pomoże nam znacząco podnieść bezpieczeństwo jazdy. Umocowane w odpowiednim miejscu umożliwi kontrolowanie ruchów malucha bez konieczności obracania się do tyłu, dzięki czemu będziemy mogli skupić się na prowadzeniu samochodu i tylko od czasu do czasu zerkać w lusterko.

Lusterko wsteczne do obserwacji dziecka do montażu na przedniej szybie możemy ustawić pod dowolnym kątem. Przyda się, gdy dziecko jest już na tyle duże, że siedzi przodem do kierunku jazdy. Dzięki niemu szybko rzucimy okiem na fotelik. Warto pamiętać, że lusterko wsteczne w samochodzie powinno być zawsze skierowane na drogę za nami, byśmy mogli reagować na sytuację na drodze, dlatego montaż osobnego lusterka do obserwacji dziecka jest dobrym pomysłem, który zwiększy bezpieczeństwo podczas podróży.

W przypadku fotelików umocowanych tyłem do kierunku jazdy doskonałym rozwiązaniem będą lusterka mocowane na zagłówku tylnego siedzenia. Umożliwią nam sprawdzenie, co robi maluch odwrócony do nas plecami. Wypukła tafla lustra cechuje się szerokim polem widzenia, co w połączeniu z regulowanym kątem nachylenia sprawia, że jest to gadżet wyjątkowo łatwy w montażu i użytkowaniu.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe