Rolety samochodowe

Jest 6 produktów.
NOWOŚĆ
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 27,90 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 99,00 zł
wysyłka w 6 dni
najniższa cena z 30 dni: 119,00 zł
wysyłka w 6 dni
najniższa cena z 30 dni: 49,56 zł
wysyłka w 6 dni
najniższa cena z 30 dni: 49,56 zł
wysyłka w 6 dni
najniższa cena z 30 dni: 63,01 zł

Długie podróże samochodowe z dzieckiem potrafią być wyczerpujące. Maluchy szybko robią się zmęczone i zniecierpliwione, nie potrafią znaleźć sobie wygodnej pozycji, a ostre słońce sprawia, że jest im gorąco i nieprzyjemnie. Rolety i osłonki do samochodu są wtedy doskonałym rozwiązaniem, za pomocą którego szybko i bez wysiłku podniesiemy komfort podróżowania.

Montaż osłonek do samochodu jest łatwy i trwa nie dłużej niż kilka sekund – wystarczy przycisnąć przyssawki do szyby, a efekty będą zauważalne już po kilku minutach jazdy. Rolety i osłonki zaciemniają wnętrze samochodu, osłaniając buzię dziecka przed jasnym światłem słońca, a tym samym chroniąc przed szkodliwym promieniowaniem UV. Również pozostali pasażerowie na tylnych siedzeniach to docenią. Z szerokiej gamy osłonek samochodowych możemy wybrać blokujące światło w różnym stopniu. Zacienione wnętrze samochodu stanie się miejscem bardziej przyjaznym, w którym maluch będzie mógł spokojnie uciąć sobie drzemkę w foteliku.

Rolety samochodowe poprzez osłanianie od ostrego światła zapewniają także ochronę przed ciepłem. Promienie słońca nie przedrą się przez materiał rolety i nie będą w stanie nagrzać wnętrza samochodu do tak wysokich temperatur, jakie zdarzają się w najbardziej upalne dni. Jest to szczególnie korzystne, gdy podróżujemy w środku dnia latem, gdyż raz nagrzane auto nie schłodzi się aż do wieczora. Lepiej więc zapobiegać nadmiernej temperaturze w pojeździe.

Chłodne i zacienione tylne siedzenia sprawią, że podróż z małym dzieckiem minie nam dużo sprawniej, a komfortowymi warunkami cieszyć się będą także dorośli pasażerowie.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe