Pokrowce, moskitiery, folie przeciwdeszczowe do fotelików samochodowych

Są 3 produkty.
124,63 * 138,38 zł
*cena detaliczna
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 117,62 zł
14,99 * 18,61 zł
*cena detaliczna
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł
wysyłka w 6 dni
najniższa cena z 30 dni: 119,00 zł

Spacer z dzieckiem powinien być dla rodziców przyjemnością, tymczasem po drodze napotykają oni różnego rodzaju trudności: deszcz, palące słońce czy silny wiatr. Niewyposażone oryginalnie wózki oraz nosidełka nastręczają problemów i nie sprawdzają się w skutecznej ochronie dziecka i zapewnianiu mu najwyższego komfortu. To nie jedyny dylemat opiekunów. Przewożenie dziecka w foteliku samochodowym wiąże się z jego intensywną eksploatacją. Gdy dziecko jest starsze, fotelik nie nadaje się już do niczego. Zewnętrzna warstwa jest zdarta i zabrudzona przez małe rączki, kawałki żywności, czekoladę, napoje itd. W każdej z powyższych sytuacji nasz sklep wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, proponując w kategorii akcesoria do fotelików następujący asortyment:

  • moskitiery,
  • pokrowce,
  • folie przeciwdeszczowe.

Wszystkie te produkty gwarantują większy komfort podróży oraz spaceru albo przedłużenie użyteczności fotelika. Pokrowce oraz folie skutecznie chronią przed promieniowaniem UVA i UVB, zapewniając jednocześnie swobodny przepływ powietrza. Wykonane są z najlepszej jakości materiałów, które gwarantują znajdującemu się wewnątrz wózka lub nosidełka maluszkowi bezpieczeństwo i pełną wygodę. Sprawdzają się nie tylko w okresie letnim, ale także jesienią oraz zimą.

Dodatkowo nasze produkty są kompatybilne z większością modeli fotelików czy wózków, a do tego wyglądają estetycznie, doskonale upiększając wnętrze samochodu. Ich montaż jest niezwykle prosty i nie powoduje żadnych trudności. Równie łatwo można je zdemontować.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe