Nosidła i chusty › Nosidełka

Jest 8 produktów.

Nosidełka to doskonałe rozwiązanie dla rodziców małych dzieci, którzy nie chcą porzucać wszystkich aktywności wraz z pojawieniem się malucha w rodzinie. Umożliwiają noszenie niemowlaka zawsze przy sobie przy zachowaniu wolnych rąk. Podczas wycieczek, wypraw w góry czy trekkingów możemy włożyć dziecko do specjalnie zaprojektowanego nosidełka turystycznego, które zapewni mu wygodę i komfort na trasie.

Najczęściej wybieranym przez rodziców modelem są nosidełka klamrowe. Są wygodne, a dzięki zastosowaniu pasów zapinanych na klamry, pozwalają na szybkie jego zakładanie. Pasy są regulowane, dzięki czemu z łatwością możemy dostosować nosidełko do naszego maluszka. Dużą popularnością cieszą się również nosidełka wiązane, których zakładanie wbrew pozorom nie jest skomplikowane. Istnieje również trzeci rodzaj nosidełek - są to hybrydy, w których pas biodrowy posiada klamrę bądź rzep, a pasy naramienne są wiązane.

Podczas wyboru idealnego nosidełka dla naszego maluszka warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Panel na plecach powinien być miękki, aby z łatwością dopasował się do dziecięcego kręgosłupa. Ważny jest również szeroki panel pod pupą, który zapewnia odpowiednią pozycję dziecka podczas noszenia. Stanowi on podporę dla kości udowych oraz kości miednicy, dzięki czemu unikniemy nieprzyjemnych konsekwencji nieodpowiedniego doboru nosidełka.

Nosidełko turystyczne będzie natomiast idealnym wyborem na długie piesze wędrówki. Ergonomiczne siedzisko dopasowuje się do anatomii dziecka, system pasów umożliwi bezpieczne zapięcie pociechy, a osłonka przeciwsłoneczna zapewni niezbędny cień, tak ważny podczas letnich i późnowiosennych spacerów. Nosidełka turystyczne posiadają także aż dwie komory na bagaż o pojemności aż 20 litrów, dzięki czemu zmieścimy w nich wszystkie niezbędne podczas wyprawy przybory i akcesoria. Osobna kieszonka na butelkę pozwoli nam z kolei łatwo sięgnąć po łyk wody w trakcie marszu.

Nosidełka turystyczne możemy bez problemu doposażać w rozmaite gadżety podnoszące komfort podróżowania i spacerowania. Dla większego bezpieczeństwa przyda się lusterko do obserwacji dziecka, a na chłodne, deszczowe dni warto zaopatrzyć się w osłonkę przeciwdeszczową. By maluchowi było jeszcze wygodniej, możemy sprawić mu dodatkową kolorową, mięciutką poduszkę, a gdy niemowlę nieco podrośnie, możemy zamienić strzemiona na dłuższe.

Przechowywanie i transport nosidełka będą łatwiejsze z torbą transportową, która osłoni sprzęt przed zniszczeniem i zabrudzeniem.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe