Gryzaki dla dzieci

Jest 45 produktów.

Z myślą o rodzicach poszukujących skutecznych sposobów przynoszących ulgę maluszkom podczas ząbkowania w tej kategorii naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy bogaty wybór starannie wykonanych i bezpiecznych w użyciu gryzaków. Tego typu akcesoria są tworzone głównie przy użyciu certyfikowanego silikonu medycznego zgodnego z najwyższymi standardami. Dzięki wypełnieniu gęstym żelem, który można chłodzić w lodówce, pomagają ukoić swędzenie dziąseł i wyeliminować dolegliwości bólowe pojawiające się podczas wyrzynania pierwszych ząbków.

Gryzaki – od kiedy można z nich korzystać?

Tak naprawdę trudno jednoznacznie udzielić odpowiedzi na to pytanie. To, kiedy podsuniemy gryzak szkrabowi, zależy przede wszystkim od tego, kiedy zaczną mu wyrastać pierwsze ząbki mleczne. Proces ten może rozpocząć się już około 5. miesiąca życia, ale są również maluszki, u których zęby zaczynają pojawiać się nieco później.

Dostępne w asortymencie naszego sklepu gryzaki wyróżniają się lekkimi konstrukcjami, umożliwiającymi wygodne trzymanie przedmiotu przez małe rączki dziecka, a także zróżnicowanymi powierzchniami, które masują dziąsła, przynosząc ulgę w okresie ząbkowania. Tego rodzaju akcesoria nie tylko mogą pomóc w przebiciu się pierwszym zębom mlecznym. Dzięki starannie dopracowanym konstrukcjom są używane również do pobudzania mięśni warg, języka oraz policzków, poprawiając w ten sposób zdolności motoryczne jamy ustnej, co pomaga w prawidłowym rozwoju mowy, spożywaniu pokarmów stałych oraz piciu napojów.

Babyono Piszczek z gryzakiem Sweet Lambie -11%
w magazynie
wysyłka do 72 godzin
wysyłka do 72 godzin
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe