Nocniki i nakładki na sedes › Nocniki turystyczne

Są 2 produkty.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,99 zł
79,90 * 89,90 zł
8.99*7.99 zł / za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 79,90 zł

Podróżując z dzieckiem, musimy być przygotowani na każdą ewentualność. Wynajmując domek kempingowy, pokój w hotelu czy mieszkanie w obcym miejscu, warto pamiętać, że nie zawsze będą w nich udogodnienia dla małych dzieci. Maluchy, które wyrosły już z pieluszek, ale ciągle korzystają z nocniczka, będą potrzebowały go także na wakacjach, a zwykły plastikowy nocnik jest dość duży, nieporęczny i trudny do przewiezienia, szczególnie gdy jedziemy pociągiem lub podróżujemy samolotem. Nocniki turystyczne to praktyczne gadżety, które rozwiążą problem toalety dla dziecka.

Nocniki turystyczne pełnią dwie funkcje: po pierwsze to składane nocniki na antypoślizgowych nóżkach, zajmujące niewiele miejsca, a po drugie sprawdzają się również jako praktyczne nakładki na sedes zmieniające „dorosłą” toaletę w muszlę bezpieczną dla małego dziecka.

Jako uzupełnienie składanego nocnika możemy wybrać silikonowy wkład, miękki i dający się złożyć, który zmieści się nawet do najmniejszego plecaka. Po użyciu wystarczy go umyć jak tradycyjny nocnik. Możemy także zdecydować się na specjalne woreczki jednorazowe, pochłaniające brzydkie zapachy i nieprzepuszczające cieczy. Jest to praktyczne rozwiązanie w warunkach turystycznych, gdy nie mamy możliwości umycia nocnika.

Nocnik turystyczny sprawdzi się jako nakładka na sedes w pokoju hotelowym, schronisku czy na kempingu, zapewni także większą higienę podczas korzystania z publicznych toalet. Wystarczy odgiąć nóżki i ułożyć go na muszli, by dziecko mogło spokojnie i wygodnie skorzystać z toalety, dokądkolwiek nie pojedzie.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe