Pokój dziecięcy › Materace

Jest 1 produkt.
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 799,00 zł

Wybór odpowiedniego materaca dla maluszka odgrywa istotną rolę w zapewnieniu mu bezpieczeństwa i komfortu w czasie spania i leżakowania. Dzięki temu rodzice również mogą spać w spokoju, nie martwiąc się o zdrowy sen dziecka.

W naszym sklepie można odnaleźć materace, które dostosują się do waszych oczekiwań. Niezależnie od tego, czy szukacie czegoś do domowej sypialni czy też łatwego do spakowania, turystycznego materaca, niezbędnego w czasie podróży, znajdziecie produkty najwyższej jakości, hipoalergiczne, antybakteryjne i innowacyjne. Dzięki nim zapewnicie spokój i komfort również sobie.

W naszej ofercie znajdują się materace przeznaczone do codziennego użytku, które są na tyle elastyczne, aby chronić przed spłaszczeniem główki i które zapobiegają zespołowi nagłego zgonu niemowląt, czyli tzw. śmierci łóżeczkowej. Dziecko może swobodnie oddychać, nawet wtedy, gdy leży na brzuchu. Kanały wentylacyjne w materacach utrzymują przepływ świeżego powietrza i chronią przed roztoczami. Wybierz taki produkt, który będzie wygodny też dla ciebie, łatwy do spakowania, lekki i przeznaczony do prania w pralce, aby zachował jak najdłużej świeżość. Mamy również w sprzedaży materace do łóżeczek turystycznych, które dzięki specjalnie pompowanej formie można zabrać wszędzie. Są wykonane w 100% z bawełny i nadają się do prania w pralce. Zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Mają też specjalne boki, które chronią dziecko przed wypadnięciem. W zestawie zawierają pompkę. Idealnie nadają się na dalekie i bliskie wyjazdy.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe