Łóżeczka turystyczne

Są 3 produkty.
27,99 * 31,53 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 995,00 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 749,00 zł

Jesteś mamą małego dziecka, które nie potrafi jeszcze chodzić, a chciałabyś pokazać mu niezwykły świat lub po prostu zabrać na piknik? Takie wyprawy nie muszą być już niewygodne – ani dla Ciebie, ani dla maluszka. Na rynku można obecnie znaleźć wiele dobrych rozwiązań, które znacznie ułatwiają życie. Na bliższe i dalsze wyprawy zabierz ze sobą jedno z dostępnych w naszym sklepie łóżeczek turystycznych – zdziwisz się, jak wygodne i szybkie jest rozłożenie takiego modelu i jak niewiele ON waży. Co więcej, zapewni komfort zarówno Tobie, jak i małemu dziecku, które odtąd możesz zabierać, gdzie tylko chcesz.

Znajdziesz u nas kilka wariantów łóżek, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania:

  • łóżeczka turystyczne ze ściemniającą osłonką – leciutkie i małe po złożeniu, samoczynnie rozkładają się po wyjęciu z opakowania i usztywnieniu. Specjalna osłonka została w nich wykonana z oddychającego materiału, zapewnia odpowiedni półmrok pozwalający na drzemki w czasie podróży. Zatrzymuje aż do 93% promieniowania słonecznego UVA i UVB. Łóżeczko przyda się już od pierwszych dni życia dziecka, jest poręczne i niewielkie, bez problemu zmieścisz je też w samochodzie,
  • łóżeczka turystyczne z moskitierą – sprawdzą się zarówno w dalszej podróży, jak i na piknik w ogrodzie. Wyróżniają się lekkością i kompaktowym rozmiarem po złożeniu, są gotowe do użytku już po kilkudziesięciu sekundach. Specjalnie zabezpieczone boki chronią łóżeczko przed silniejszym wiatrem.

Nie pozwól, aby brak wygody zabrał Ci przyjemność ze spędzaniu czasu ze swoim maluszkiem – poczuj swobodę i zaplanuj najbliższą podróż z łóżeczkami turystycznymi, które możesz u nas zamówić. Przygoda czeka!

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe