Pokój dziecięcy › Wyposażenie i dekoracje

Są 74 produkty.

Co odróżnia pokój dziecięcy od poważnego gabinetu? Ciepłe kolory, układ mebli zapewniający miejsce do zabawy, a także odpowiednio dobrane wyposażenie i dekoracje. Urządzona w sposób przemyślany i odpowiednio wyposażona przestrzeń staje się przyjazna dla maluchów. Dzieci czują się w niej komfortowo i bezpiecznie, dlatego mogą poświęcić swoją uwagę zabawie i skupić się na odkrywaniu świata.

W Bee.pl jest dostępny szeroki asortyment produktów, które wypełnią miejsce zabaw i odpoczynku Twojego malucha. Na naszą ofertę składają się m.in.:

  • zabawka z pozytywką – pluszowy miś i subtelne melodie szybko uspokoją nadmiernie pobudzone dziecko,
  • karuzela do łóżeczka z pozytywką – pluszaki wirujące w takt rytmicznej muzyki to niezbędny dodatek do sypialni najmłodszych lokatorów,
  • piankowe puzzle – miękkie, kolorowe, z różnymi obrazkami. Bezpieczna i rozwijająca zabawa,
  • osłonka zaciemniająca na okno – prosty sposób na ukojenie wrażliwych zmysłów; dodatkowo w łatwy sposób można ją spakować w saszetkę,
  • pudełeczko na pierwszy ząbek – metalowy pojemniczek na mleczaki,
  • projektor z pozytywką – projektor w kształcie słodkich zwierzaków wyposażony w automatyczny wyłącznik, który kończy pracę urządzenia po 30 minutach działania,
  • mata dla zabawy dla dziecka – miękki i uroczy przytulak dla niemowlaka utrzymany w przyjaznej dla oka dziecka kolorystyce.

Imprezowym akcentem w naszej ofercie są serwetki koktajlowe oraz słomki z kolorowymi zwierzątkami. Idealny dodatek na przyjęcie urodzinowe.

Ozdobne świecące w ciemności gwiazdki przyczepione do sufitu i ścian zmienią pokój dziecięcy w ekscytującą przestrzeń do przygód!

Babyono Puzzle piankowe 16szt litery -1%
w magazynie
Babyono Puzzle piankowe litery -4%
w magazynie
Rabbit&Friends Lampka Miś duży biały -13%
w magazynie
Rabbit&Friends Lampka Kot Szczęściarz -12%
w magazynie
Rabbit&Friends Lampka Miś mały różowy -14%
w magazynie
Rabbit&Friends Lampka Miś duży niebieski -13%
w magazynie
Rabbit&Friends Lampka Miś duży różowy -13%
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe