Wyposażenie i dekoracje › Oświetlenie

Jest 9 produktów.
69,99 * 84,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 61,99 zł
129,99 * 154,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 129,99 zł
69,99 * 84,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 61,99 zł
75,99 * 95,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 69,99 zł
69,99 * 84,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 61,99 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 148,95 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 189,00 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 149,00 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 139,00 zł

Planowanie wyposażenia pokoju dla noworodka to wymagające zadanie. Świeżo upieczeni rodzice starannie dobierają każdy detal. Przy tej okazji pojawia się wiele pytań. W jaki sposób zapewnić maluszkowi komfort w nowym miejscu? Jak prawidłowo oświetlić strefę wokół łóżeczka? A może wystarczy główne źródło światła na suficie? Pierwsza noc w domu szybko weryfikuje takie myślenie. Oferowane przez nas lampki nocne sprawią, że zyskasz pewność, jaką mają tylko doświadczeni rodzice.

Idealna lampka nocna

Niemowlę dużo czasu spędza leżąc i patrząc w sufit. Ostre światło, bez odpowiedniej osłony, będzie je razić i rozdrażniać. Zamiast spokojnego wieczoru mamy gwarantowany płacz i nerwową atmosferę. Czy nocne oświetlenie może temu zapobiec? Jest pod tym względem bezkonkurencyjne.

Światło. Oferowane przez nas lampki to źródło przytłumionego, delikatnego blasku, który pomoże maluszkowi bez problemu zasnąć. Osłona w kształcie chmurki czy gwiazdki wpasuje się w klimat dziecięcych motywów i nie dopuści do oślepienia dziecka, nawet z bliskiej odległości.

Kolory. Lampki emitują różne barwy, które są dla dziecka dodatkową atrakcją i mogą ćwiczyć jego zmysł wzroku. Dla rodziców zmiana koloru będzie sygnałem, czy w pomieszczeniu panuje prawidłowa temperatura. Ta dodatkowa funkcja przydatna jest zwłaszcza w przypadku niemowląt, które dopiero kształtują swój układ odpornościowy. Dzięki kolorom światła rodzic jest w stanie szybko ocenić, czy nie naraża dziecka na przegrzanie lub wychłodzenie.

Dźwięki. Proponowane przez nas lampki wyposażone są w pozytywkę. Połączenie rozproszonego światła i delikatnych dźwięków to gwarancja szybkiego zasypiania. Kołysanki, odgłosy natury i bicia serca będą prawdziwym wybawieniem dla rodziców z mniejszym talentem muzycznym. Ze względu na indywidualne potrzeby dzieci pozytywki mają możliwość regulowania głośności.

Mobilność. Lamki zasilane są bateriami, nie mają przewodu. Mogą być przenoszone w każde miejsce w zależności od potrzeb. Wygodna zawieszka na rzep pozwala je powiesić przy łóżeczku lub na dowolnym uchwycie na ścianie i spokojnie nakarmić czy przewinąć dziecko nawet w środku nocy.

Wielofunkcyjność lampek nocnych daje wiele możliwości. Sprawdź, jak przyjemne mogą być chwile układania maluszka do snu. Wykorzystaj doświadczenie innych i wybierz oświetlenie przygotowane przez specjalistów.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe